10 DÔVODOV PREČO NAKUPOVAŤ PRÁVE U NÁS

1. ZNAČKA

V našej ponuke nájdete tovar len najkvalitnejších a certifikovaných značiek. Kvalita je pre nás veľmi dôležitá. Nenájdete u nás žiadne imitácie - všetko je originál!

2. SPOĽAHLIVOSŤ

Spokojnosť zákazníka je na prvom mieste. Vždy robíme všetko preto, aby ste boli s nákupom spokojní a znova sa k nám vrátili.

3. VYBAVENIE

Máme pre Vás širokú ponuku produktov, zabezpečíme pre Vás vybavenie na predaj, resp. zapožičanie aj pre školy či firmy.

4. ZÁKAZNÍCKA TELEFONICKÁ A ONLINE PODPORA

Kedykoľvek nás môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu a s akoukoľvek otázkou, informáciou či dotazom Vám veľmi radi pomôžeme a poradíme. Sme pre Vás k dispozícii dovtedy, až kým nenájdeme to najideálnejšie riešenie pre Vás.

5. VÝHODY PRE KLIENTOV

Pri nákupe produktov značky Berg Toys poskytujeme našim klientom záručný a pozáručný servis, možnosť vybrať si a vyskúšať jednotlivé produkty zo širokej ponuky, 1 rok grátis servisu (platba len za materiál), sezónna kontrola zakúpeného produktu na 1 rok zdarma

6. SME UNIKÁTNI

Pretože ako jediný na Slovensku sme autorizovaným záručným a pozáručným servisom a oficiálnym predajcom značky Berg toys so špeciálnym zameraním na šliapacie káry a trampolíny Berg toys. Ponúkame:

- základný a sezónny servis

- údržba

- predaj náhradných dielov

- poradenstvo

7. SME ŠPORTOVO ORIENTOVANÍ

Aj našimi produktmi chceme skvalitniť a podporiť nie len samotný šport, ale predovšetkým zdravý životný štýl detí a mládeže aj za podpory ich rodičov.

8. SME VEDOMOSTNE ORIENTOVANÍ

Ponúkame zábavné a zároveň vedomostné a logické hry pre deti, materské školy, školské kluby či centrá voľného času. Jedná sa o prestížne ocenené vedomostné hry vybrané odborníkmi, ktoré podporujú fantáziu, logiku a motorické schopnosti, trénujú sústredenie a koncentráciu. Pomáhajú deťom s vývojom jazyka a pochopením pojmov, rozvíjajú systematické myslenie, tvorivosť a tímovú prácu, čím prispievajú k sociálnemu a intelektuálnemu vývoju dieťaťa.

9. SME KVALITNÍ

V našej ponuke nájdete len kvalitné a trváce produkty, ktoré patria medzi najlepšie na trhu. Navrhnuté a vyrobené v Holandsku a v Českej republike. Certifikované a bezpečné.

10. SME ZODPOVEDNÍ

Pri výbere a ponuke našich produktov postupujeme vždy zodpovedne, a dbáme na spoľahlivosť a dôveryhodnosť u každého nášho klienta.