TRAMPOLÍNY BERG

Z dôvodu súčasnej situácie spojenej s koronavírusom Vás žiaľ musíme upozorniť, že dodacia lehota Vami objednanej trampolíny môže byť  2 mesiace !

NÁJDITE VERZIU, KTORÁ VYHOVUJE VAŠIM POTREBÁM

BERG Regular + bezpečnostná sieť

Ak nechcete vykopať dieru v záhrade, vysoká trampolína je istá voľba. Vysoká trampolína sa ľahko inštaluje, umiestni na požadované miesto a je tiež zreteľne viditeľná vo vašej záhrade. 

BERG InGround + bezpečnostná sieť 

Nízka vstupná trampolína s bezpečnostnou sieťou umožňuje ľahký a bezpečný vstup do trampolíny. Trampolína je v záhrade menej viditeľná ako verzia s vysokou trampolínou. 

BERG FlatGround 

Trampolína FlatGround je bez problémov integrovaná do vašej záhrady. Ochranné čalúnenie trampolíny leží v jednej rovine s horným povrchom záhrady. Výsledkom je diskrétna, ľahko prístupná trampolína.

NÁJDITE TVAR, KTORÝ VÁM VYHOVUJE

Berg trampolína  -Okrúhla

Rám okrúhlej trampolíny je veľmi silný. Najlepšie miesto na skok na trampolíne je v strede. Dôvodom je to, že napätie na pružinách a ráme je počas skákania rovnomerne rozložené.

Berg Grand Trampolína - Oválna 

Oválny tvar kombinuje efektívnu pevnosť kruhového rámu s veľkou skákacou plochou trampolíny obdĺžnikového tvaru. Na oválnej trampolíne môžete skákať po celej dĺžke.

Berg Ultim Trampolína - Obdĺžniková

Ultim Elite má obdĺžnikový tvar. To umožňuje skvelé skákanie po celej dĺžke a šírke. Máte tiež väčšiu kontrolu nad skokmi, ktoré urobíte. Tvar zaisťuje, že trampolína sa perfektne hodí do takmer každej záhrady.