Zelený HOVERBOARD STANDARD E1

HOVERBOARD STANDARD E1 - zelený

Balančné vozítko BEZ RIADIDIEL

Špecifiká HOVERBOARDU E1

Obsahuje líthiovú batériu s kapacitou 4,4 Ah, ktorú je nutné dobíjať zhruba 3 hodiny. Po úspešnom nabití môže byť maximálny dojazd až 20 kilometrov. Dokážete teda ľahko a rýchlo prekonávať relatívne dlhé vzdialenosti, a to moderne, zábavne a štýlovo.

Hoverboardy navyše disponujú funkciou bluetooth, môžete si tak prostredníctvom reproduktora zabudovaného v Hoverboarde prehrávať svoju obľúbenú hudbu.

PREČO ZVOLIŤ HOVERBOARD E1?

  • lithiová batéria
  • výkonné motory
  • odolná základná doska
  • funkcie bluetooth

Ako si HOVERBOARD predstaviť?

Vybavte si Segway, avšak s pár "nepatrnými" rozdielmi - menšie, lacnejšie a predovšetkým bez riadidiel. Hoverboard je balančné vozítko, ktorého ovládanie je založené iba na rovnováhe samotného jazdca. Funguje na princípe gyroskopov, ktoré snímajú polohu podložiek voči osi hoverboardu, tie umožňujú jej ľahké ovládanie. Všetok pohyb teda ovláda sám jazdec, ktorý prenáša váhu na špičky a na päty - tým je hoverboardu udávaný smer dopredu či dozadu. Rovnakým spôsobom je potom možné tiež zatáčať.

Hoverboard je vhodný dopravný prostriedok pre malých i veľkých, s týmto nadčasovým vozítkom sa skrátka zabavia všetky generácie.

GYROSKOPICKÝ SYSTÉM

Priekopníkom tejto technológie je Segway, ktorý ju použil u svojho úspešného osobného vozítka. Balančný systém funguje na spolupráci inteligentných mikročipov a gyroskopov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca voči Hoverboardu. Gyroskopický systém týmto umožňuje jazdcovi otáčanie na mieste, rozbehnúť sa dopredu, či cúvať. S využitím opísanej technológie dokáže Hoverboard identifikovať, či sa jazdec nakláňa dopredu alebo dozadu a v závislosti od jeho polohy meniť smer jazdy.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE HOVERBOARD STANDARD E1

Rozmery: 58.4 x 18.6 x 17.8 cm

Doba nabíjania: 2-3 h

Motor: 2x 350W / 36v

Maximálna rýchlosť: 15 km / h

Váha: 12 kg

Maximálny uhol stúpania: 20 °

Batéria: líthiová 4,4 Ah

Dojazd: až 20 km

Maximálna váha jazdca: 100 kg

Minimálna váha jazdca: cca 35 kg

Farba: modrá

Bluetooth: áno

Pozn. obrázky produktu sú iba ilustračné

Video: https://www.youtube.com/watchtime_continue=10&v=60WV83QhCnQ&feature=emb_title 

202,00 €
Please select variants first