HOVERBOARD STANDARD E čierny

Hoverboard STANDARD - čierna E1 

Balančné vozítko BEZ RIADIDIEL 

Základným variantom Hoverboardov je Hoverboard Standard, ktorý je vhodným variantom ako pre pokročilých, tak pre úplných začiatočníkov. Hoverboardy sa v posledných rokoch stali celosvetovým hitom a mnohí ich označujú za doslova revolúciu v doprave.

PREČO ZVOLIŤ HOVERBOARD E1? 

  • lithiová batéria 
  • výkonné motory 
  • odolná základná doska 
  • funkcie bluetooth 

Ako si HOVERBOARD predstaviť? 

Vybavte si Segway, avšak s pár "nepatrnými" rozdielmi - menšie, lacnejšie a predovšetkým bez riadidiel. Hoverboard je balančné vozítko, ktorého ovládanie je založené iba na rovnováhe samotného jazdca. Funguje na princípe gyroskopov, ktoré snímajú polohu podložiek voči osi hoverboardu, tie umožňujú jej ľahké ovládanie. Všetok pohyb teda ovláda sám jazdec, ktorý prenáša váhu na špičky a na päty - tým je hoverboardu udávaný smer dopredu či dozadu. Rovnakým spôsobom je potom možné tiež zatáčať. 

Hoverboard je vhodný dopravný prostriedok pre malých i veľkých, s týmto nadčasovým vozítkom sa skrátka zabavia všetky generácie. 

GYROSKOPICKÝ SYSTÉM 

Priekopníkom tejto technológie je Segway, ktorý ju použil u svojho úspešného osobného vozítka. Balančný systém funguje na spolupráci inteligentných mikročipov a gyroskopov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca voči Hoverboardu. Gyroskopický systém týmto umožňuje jazdcovi otáčanie na mieste, rozbehnúť sa dopredu, či cúvať. S využitím opísanej technológie dokáže Hoverboard identifikovať, či sa jazdec nakláňa dopredu alebo dozadu a v závislosti od jeho polohy meniť smer jazdy. 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE HOVERBOARD STANDARD E1 

Rozmery: 58.4 x 18.6 x 17.8 cm 

Doba nabíjania: 2-3 h 

Motor: 2x 350W / 36v 

Maximálna rýchlosť: 15 km / h 

Váha: 12 kg 

Maximálny uhol stúpania: 20 ° 

Batéria: lithiová 4,4 Ah 

Dojazd: až 20 km 

Maximálna váha jazdca: 100 kg 

Minimálna váha jazdca: cca 35 kg 

Farba: čierna 

Bluetooth: áno 


Pozn. obrázky produktu sú iba ilustračné

Video: https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=60WV83QhCnQ&feature=emb_title


202,00 €
Please select variants first