HOVERBOARD STANDARD Auto Balance APP modrý

HOVERBOARD STANDARD Auto Balance APP modrý 

Balančné vozítka BEZ RIADIDIEL S MOBILNÝ APLIKÁCIOU A SAMOVYVAŽOVACÍM SYSTÉMOM

HOVERBOARD STANDARD Auto Balance APP je úplnou novinkou na trhu, ktorá v sebe skrýva poslednej výkriky moderných technológií. Ide o jedinečné balančné vozítko pre začiatočníkov i pokročilých, ktoré ale navyše ponúka svojmu užívateľovi možnosť byť v priamom spojení so svojím dopravným prostriedkom a mať svoju jazdu lepšie pod kontrolou.

Hoverboard Standard Auto Balance APP líši od klasického Hoverboardu Standard predovšetkým svojim nadčasovým vybavením aj futuristickým dizajnom. Tento Hoverboard disponuje funkciou Bluetooth a teda aj prepojením s mobilným telefónom či tabletom, do ktorého možno stiahnuť špeciálnu aplikáciu. Aplikácia s názvom Rocomo umožní sledovať a upravovať rýchlosť, spotrebu či stav batérie Hoverboardu.

Ako si HOVERBOARD predstaviť?

Vybavte si Segway, avšak s pár "nepatrnými" rozdielmi - menšie, lacnejšie a predovšetkým bez riadidiel. Hoverboard je balančné vozítko, ktorého ovládanie je založené iba na rovnováhe samotného jazdca. Funguje na princípe gyroskopov, ktoré snímajú polohu podložiek voči osi hoverboardu, tie umožňujú jej ľahké ovládanie. Všetok pohyb teda ovláda sám jazdec, ktorý prenáša váhu na špičky a na päty - tým je hoverboardu udávaný smer dopredu či dozadu. Rovnakým spôsobom je potom možné tiež zatáčať.

Hoverboard je vhodný dopravný prostriedok pre malých i veľkých, s týmto nadčasovým vozítkom sa skrátka zabavia všetky generácie.

PREČO ZVOLIŤ HOVERBOARD STANDARD Auto Balance APP?

  • Samsung batéria
  • odolné Changhong motorynajkvalitnejšia základná doska TaotaoRevolučný autobalanční systém

HOVERBOARD STANDARD Auto Balance APP je vybavený inteligentným autobalančním systémom. Vďaka tomuto systému sa hoverboard dokáže sám automaticky vyvážiť. Tento systém funguje na princípe spolupráce gyroskopov a mikročipov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca voči hoverboardu. Jazda je určovaná jednoduchým prenesením váhy jazdca dopredu alebo dozadu. Na základe toho definuje inteligentný mikročip požadovaný smer jazdy a umožní jazdu vpred, vzad či otáčanie na mieste.

Zamerané na dizajn

Fakt, že sa jedná o skutočne revolučný vozítko, napovedá aj samotný vzhľad HOVERBOARDU STANDARD Auto Balance APP. S moderným aerodynamicky tvarovaným krytom dostáva Hoverboard úplne nový kabát a prenáša pôžitok z jazdy do úplne novej dimenzie.

Výkon

predovšetkým Hoverboard Standard Auto Balance APP je poháňaný dvoma vysoko výkonnými motormi o výkone 350 W. Vďaka tomu môžete ísť rýchlosťou až 16 km / hod.

Choďte, kam vás srdce ťahá

Vnútri Hoverboardu Standard je skrytá lithiová batéria od Samsung s kapacitou 4400 mAh. Už po 2 hodinách je batéria plne dobitá a umožní jazdcovi vyraziť s Hoverboardom vzdialenosť 15 až 20 km. Samozrejme s ohľadom na hmotnosť jazdca, štýl jazdy či náročnosť terénu.

Nezdolná konštrukcia

Hoverboard Standard Auto Balance APP je navrhnutý tak, aby svojmu jazdcovi poskytovala nielen komfort, ale aj pohodlie. Tieto požiadavky spĺňa pevná konštrukcia, ktorá zaručí stabilitu a pôžitok z jazdy.

Buďte vidieť

Hoverboard Standard Auto Balance APP je vybavený svetlami, a to ako prednými (bielymi), tak zadnými (červenými). Vďaka týmto dômyselne integrovaným LED diódam bude vaša jazda ešte komfortnejšie a najmä bezpečnejšie.

Majte jazdu pod kontrolou

S Hoverboardom Standard Auto Balance APP sa môžete pripojiť aj k mobilnej aplikácii Kolonožka, a to opäť prostredníctvom bluetooth. Táto jedinečná aplikácia vám umožní sledovať aktuálny stav Vášho hoverboardu. Budete tak môcť kontrolovať spotrebu, stav batérie i rýchlosť hoverboardu.

Rozohrajte to

Hoverboard Standard Auto Balance APP disponuje funkciou bluetooth. Táto funkcia vám umožní prehrávať hudbu priamo z Hoverboardu, a to vďaka vstavanému reproduktoru, ktorý je umiestnený v spodnej časti skvele tvarovanej konštrukcie tohto Hoverboardu.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Rozmery: 58.4 x 18.6 x 17.8 cm

Doba nabíjania: 1.5h Motor: 2x 350W / 36v

Maximálna rýchlosť: 16 km / h

Váha: 12 kg

Maximálny uhol stúpania: 25 °

Batéria: lithiová SAMSUNG

Dojazd: 20 km

Maximálna váha jazdca: 120 kg

Minimálna váha jazdca: cca 35 kg

Farba: modrá

Pozn. obrázky produktu sú iba ilustračné

Video: https://www.youtube.com/watch?v=60WV83QhCnQ&feature=emb_title

292,00 €
Please select variants first