HOVERBOARD OFFROAD Rover E1

REVOLUČNÉ balančné vozítko BEZ RIADIDIEL 

Hoverboard Offroad je vhodným variantom pre tých užívateľov, ktorí chcú so svojim Hoverboardom zvládnuť tiež náročnejší terén, než ktorý poskytuje rovná mestská cesta. Vďaka širokým kolesám poskytuje lepšiu stabilitu a umožňuje tak svojmu užívateľovi nové nevšedné zážitky z jazdy v obtiažnejšom prostredí, napr. Prírodných chodníkoch. Hoverboard Offroad je tak vhodný aj pre náročnejších užívateľov, ktorí si chcú užiť jazdu nielen na rovných cestách. Vezmite svoj Hoverboard von a zažite ten pravý pôžitok z jazdy. Hoverboard obsahuje lithiovú batériu s kapacitou 4,4 Ah, ktorú je nutné dobíjať zhruba 3 hodiny. Po úspešnom nabití môže byť maximálny dojazd až 20 kilometrov. Dokážete teda ľahko a rýchlo prekonávať relatívne dlhé vzdialenosti, a to moderne, zábavne a štýlovo. Hoverboardy E1 navyše disponujú funkciou bluetooth, môžete si tak prostredníctvom reproduktora zabudovaného v Hoverboarde prehrávať svoju obľúbenú hudbu. 

PREČO ZVOLIŤ HOVERBOARD E1?

  • lithiová batéria
  • výkonné motory
  • odolná základná doska
  • robustná konštrukcia
  • funkcie bluetooth

Ako si HOVERBOARD predstaviť? 

Vybavte si Segway, avšak s pár "nepatrnými" rozdielmi - menšie, lacnejšie a predovšetkým bez riadidiel. Hoverboard je balančné vozítko, ktorého ovládanie je založené iba na rovnováhe samotného jazdca. Funguje na princípe gyroskopov, ktoré snímajú polohu podložiek voči osi hoverboardu, tie umožňujú jej ľahké ovládanie. Všetok pohyb teda ovláda sám jazdec, ktorý prenáša váhu na špičky a na päty - tým je hoverboardu udávaný smer dopredu či dozadu. Rovnakým spôsobom je potom možné tiež zatáčať.

Hoverboard je vhodný dopravný prostriedok pre malých i veľkých, s týmto nadčasovým vozítkom sa skrátka zabavia všetky generácie.

Výkon predovšetkým 

Hoverboard Rover je poháňaný dvoma vysoko výkonnými motormi o výkone 350 W. Vďaka tomu môžete ísť rýchlosťou až 15 km / hod. 

Choďte kam Vás srdce ťahá 

Vnútri Hoverboardu Rover je skrytá lithiová batéria od Samsung s kapacitou 4400 mAh. Už po 2 hodinách je batéria plne dobitá a umožní jazdcovi vyraziť s Hoverboardom vzdialenosť 15 až 20 km. Samozrejme s ohľadom na hmotnosť jazdca, štýl jazdy či náročnosť terénu. Pri prechádzaní náročnejším terénom radšej počítajte s kratšou dojazdovou vzdialenosťou. 

Vďaka mohutným, 8,5 palcovým kolesám z lisovanej gumy si Rover hravo poradí aj s náročnejším terénom, v ktorom vám zaistí komfortný zážitok z jazdy a poskytne bezpečnú stabilitu aj mimo rovné povrchy. 

Odolná konštrukcia 

Masívna a napriek tomu elegantná - taká je konštrukcia Hoverboardu Rover. Jej pevnosť spoločne s robustnými kolesami Vám zaručí dokonalú stabilitu.

Hore k výškam 

Zvládne Rover aj jazdu do kopca? Odpoveď znie ÁNO! S Hoverboardom Rover prekonáte stúpanie až do uhla 20 °. 

Buďte vidieť 

Uprostred mohutnej konštrukcie Roveru sú umiestnené 2 svetlá. Vďaka týmto dômyselne integrovaným LED diódam bude vaša jazda ešte komfortnejšia a najmä bezpečnejšia. Hoverboard Rover je vybavená svetlami ako prednými (bielymi), tak zadnými (červenými). Hoverboard Rover disponuje dômyselne integrovaným LED osvetlením.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE HOVERBOARD OFFROAD ROVER E1

Rozmery: 71 x 21,6 x 24,1 cm

Doba nabíjania: 2-3 h

Motor: 2x 350W / 36V

Maximálna rýchlosť: 15 km / h

Váha: 14 kg

Maximálny uhol stúpania: 15 °

Batéria: LI-ION

Dojazd: až 20 km

Maximálna váha jazdca: 120 kg

Farba: čierna

Bluetooth: áno

272,00 €
Please select variants first