HOVERBOARD OFFROAD Auto Balance APP BT čierny

HOVERBOARD OFFROAD Auto Balance APP BT čierny

REVOLUČNÁ balančné vozítka BEZ RIADIDIEL DO TERÉNU S BLUETOOTH reproduktorov a mobilných aplikácií SO SAMOVYVAŽOVACÍM SYSTÉMOM.   

Terénne HOVERBOARD poháňajú 2 motory o výkone 250W, ktoré umožnia jazdcovi ísť rýchlosťou až 16 kilometrov za hodinu. Naša firma dováža iba najvýkonnejšie motory, s ktorými sa HOVERBOARDY vyrábajú. 

Váha tohto HOVERBOARDU sa pohybuje okolo 14 kilogramov a maximálna nosnosť je 120 kg. Líthiová batéria od firmy Samsung s kapacitou 4,4 Ah (ampérhodín) je pripravená na použitie po cca 2 hodinách nabíjania a má za úlohu dopraviť jazdca až do vzdialenosti 20 kilometrov, počas ktorých dokáže HOVERBOARD prekonať stúpanie do uhla 15 °. Vďaka väčším kolesám s priemerom 25 cm zvládne aj náročnejší terén, než ktorý poskytuje mestská ulica.

Ako si HOVERBOARD predstaviť?

Vybavte si Segway, avšak s pár "nepatrnými" rozdielmi - menšie, lacnejšie a predovšetkým bez riadidiel. Hoverboard je balančné vozítko, ktorého ovládanie je založené iba na rovnováhe samotného jazdca. Funguje na princípe gyroskopov, ktoré snímajú polohu podložiek voči osi hoverboardu, tie umožňujú jej ľahké ovládanie. Všetok pohyb teda ovláda sám jazdec, ktorý prenáša váhu na špičky a na päty - tým je hoverboardu udávaný smer dopredu či dozadu. Rovnakým spôsobom je potom možné tiež zatáčať.

Hoverboard je vhodný dopravný prostriedok pre malých i veľkých, s týmto nadčasovým vozítkom sa skrátka zabavia všetky generácie.

PREČO ZVOLIŤ HOVERBOARD OFFROAD AUTO BALANCE APP BT ?

  • Samsung batérie odolné
  • Changhong motory
  • najkvalitnejšie základná doska Taotao

PREČO ZVOLIŤ HOVERBOARD OFFROAD AUTO BALANCE APP BT?

HOVERBOARD STANDARD Auto Balance APP je vybavený inteligentným autobalančním systémom. Vďaka tomuto systému sa hoverboard dokáže sám automaticky vyvážiť. Tento systém funguje na princípe spolupráce gyroskopov a mikročipov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca voči hoverboardu. Jazda je určovaná jednoduchým prenesením váhy jazdca dopredu alebo dozadu. Na základe toho definuje inteligentný mikročip požadovaný smer jazdy a umožní jazdu vpred, vzad či otáčanie na mieste.

Zamerané na dizajn

Fakt, že sa jedná o skutočne revolučný vozítko, napovedá aj samotný vzhľad. S moderným aerodynamicky tvarovaným krytom dostáva Hoverboard úplne nový vzhľad a prenáša pôžitok z jazdy do úplne novej dimenzie.

Výkon predovšetkým 

Hoverboard Offroad Auto Balance APP BT je poháňaný dvoma vysoko výkonnými motormi o výkone 350 W. Vďaka tomu môžete ísť rýchlosťou až 16 km / hod.

Choďte, kam vás srdce ťahá

Vnútri Hoverboardu Standard je skrytá lithiová batéria od Samsung s kapacitou 4400 mAh. Už po 2 hodinách je batéria plne dobitá a umožní jazdcovi vyraziť s Hoverboardom vzdialenosť 15 až 20 km. Samozrejme s ohľadom na hmotnosť jazdca, štýl jazdy či náročnosť terénu.

Cestou necestou 

Hoverboard Offroad Auto balance je vďaka svojim nafukovacím kolesám prispôsobenáý na to, aby prekonával terénne nerovnosti rôzneho druhu - nástrahy lesných ciest i mestských ulíc. Masívne nafukovacie kolesá s priemerom 25 cm sú nielen dominantou Hoverboardu  Offroad, ale aj jej nespornou výhodou.

Buďte videný

Hoverboard Offroad Auto Balance APP BT je vybavená LED diódami. Vďaka týmto dômyselne integrovaným LED diódam bude vaša jazda ešte komfortnejšia a najmä bezpečnejšia.

Majte jazdu pod kontrolou

S Hoverboardom Offroad Auto Balance APP BT sa môžete pripojiť aj k mobilnej aplikácii Kolonožka, a to opäť prostredníctvom bluetooth. Táto jedinečná aplikácia vám umožní sledovať aktuálny stav Vášho hoverboardu. Budete tak môcť kontrolovať spotrebu, stav batérie i rýchlosť hoverboardu.

Rozohrajte to

Hoverboard Offroad Auto Balance APP BT disponuje funkciou bluetooth. Táto funkcia vám umožní prehrávať hudbu priamo z Hoverboardu, a to vďaka vstavanému reproduktoru, ktorý je umiestnený v spodnej časti skvele tvarovanej konštrukcie tohto Hoverboardu.

Nezdolná konštrukcia 

Hoverboard Offroad Auto Balance APP BT je navrhnutý tak, aby svojmu jazdcovi poskytoval nielen komfort, ale aj pohodlie. Tieto požiadavky spĺňa pevná konštrukcia, ktorá zaručí stabilitu a pôžitok z jazdy. 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Rozmery: 69 x 29 x 28 cm 

Doba nabíjania: 1-2h 

Motor: 2x 350W / 36V 

Maximálna rýchlosť: 16 km / h 

Váha: 14 kg 

Maximálny uhol stúpania: 15 ° 

Batéria: SAMSUNG Li-ION 

Dojazd: 20 km 

Maximálna váha jazdca: 120 kg 

Farba: čierna

Pozn. obrázky produktu sú iba ilustračné

Video: https://www.youtube.com/watch?time_continue=156&v=60WV83QhCnQ&feature=emb_title 

331,00 €
Please select variants first