Graffiti HOVERBOARD STANDARD BT App

Graffiti HOVERBOARD STANDARD BT App

Balančné vozítko BEZ RIADIDIEL s bluetooth reproduktorom a mobilnou aplikáciou

Hoverboard Standard bluetooth APP je vylepšenou verziou klasického Hoverboardu Standard. Ide o jedinečné balančné vozítko pre začiatočníkov i pokročilých, ktoré ale navyše ponúka svojmu užívateľovi možnosť byť v priamom spojení so svojím dopravným prostriedkom a mať svoju jazdu lepšie pod kontrolou prostredníctvom mobilnej aplikácie Kolonožka®. Tento typ je vhodný predovšetkým pre tých, ktorí majú radi moderné technológie, a láka je doslova ísť s dobou.

Užite si jazdu štýlovo

Elegantný a štýlový vzhľad, to je hlavná pýchou tohto Hoverboardu. Preto rovnako tak tento Hoverboard bude pýchou svojho užívateľa. Hoverboard app je vhodným modelom pre tých, ktorí od svojho Hoverboardu očakávajú štýlovú jazdu, ktorú prekonajú veľkú vzdialenosť za relatívne krátku dobu a pritom zaujmú svoje okolie nielen svojím umom, ale aj hravým dizajnom svojho dopravného prostriedku.

Choďte, kam vás srdce ťahá

Vnútri Hoverboardu Standard je skrytá lithiová batéria od Samsung s kapacitou 4400 mAh. Už po 2 hodinách je batéria plne dobitá a umožní jazdcovi vyraziť s Hoverboardom vzdialenosť 15 až 20 km. Samozrejme s ohľadom na hmotnosť jazdca, štýl jazdy či náročnosť terénu.

Výkon predovšetkým

Hoverboard Standard je poháňaný dvoma vysoko výkonnými motormi o výkone 350 W. Vďaka tomu môžete ísť rýchlosťou až 16 km / hod.

Inteligentný balančné systém

Hoverboard Standard je vybavená inteligentným balančným systémom. Tento systém funguje na princípe spolupráce gyroskopov a mikročipov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca voči Hoverboardu. Jazda je určovaná jednoduchým prenesením váhy jazdca dopredu alebo dozadu. Na základe toho identifikuje gyroskopický systém požadovaný smer jazdy a umožní jazdu vpred, vzad či otáčanie na mieste.

Hore k výškam

Hoverboard Standard si hravo poradí aj s menšími kopcami. Prekonáte s ňou bez problémov aj stúpanie až do uhla 25 °.

Hlavne bezpečne

Dôležitým bezpečnostným prvkom každého hoverboardu sú inteligentne umiestnené protišmykové nášľapy. Tieto gumové nášľapy uľahčí jazdci nielen nastupovanie a zostupovanie, ale aj samotnú jazdu. 

Hoverboard povie, čo mu chýba 

Priamo v prostrednej časti konštrukcie hoverboardu sú umiestnené 2 svetelné diódy. Tieto dva indikátory strážia aktuálny stav batérie a gyroskopov. A vy tak môžete vždy okamžite odhadnúť aktuálnu situáciu.

Ľahko prenosné

Ak si lámete hlavu, ako 12 kilový Hoverboard Standard preniesť z miesta na miesto, máme pre vás pohodlné riešenie. Ku každému Hoverboardu dodávame zadarmo tašku na Hoverboard, vyrobenú z kvalitného PVC. Hoverboard je tak dobre chránená proti vonkajším vplyvom a vy ju môžete zobrať všade so sebou.

Započúvajte sa

Hoverboard Standard APP disponuje funkciou bluetooth. Táto funkcia vám umožní prehrávať hudbu priamo z Hoverboardu, a to vďaka vstavanému reproduktoru, ktorý je umiestnený v spodnej časti Hoverboardu.

Majte jazdu pod kontrolou

S Hoverboardom Standard APP sa môžete pripojiť aj k mobilnej aplikácii Kolonožka, a to opäť prostredníctvom bluetooth. Táto jedinečná aplikácia vám umožní sledovať aktuálny stav Vášho hoverboardu. Budete tak môcť kontrolovať spotrebu, stav batérie i rýchlosť Hoverboardu.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Rozmery: 58.4 x 18.6 x 17.8 cm

Doba nabíjania: 1.5h Motor: 2x 350W / 36v

Maximálna rýchlosť: 16 km / h

Váha: 12 kg

Maximálny uhol stúpania: 25 °

Batéria: lítiová SAMSUNG

Dojazd: 20 km

Maximálna váha jazdca: 120 kg

Minimálna váha jazdca: cca 35 kg

Farba: graffiti

Pozn. obrázky produktu sú iba ilustračné

Video: https://www.youtube.com/watch?v=60WV83QhCnQ&feature=emb_title  

272,00 €
Please select variants first