Elektrický skateboard Eljet Single Power

Elektrický skateboard s pohonom jednej nápravy 

Elektrický skateboard Eljet Single Power 

Objavte zbrusu nový rozmer jazdy na "long". Elektrické longboardy patrí medzi horúce novinky letnej sezóny roku 2016. Elektrický longboard Eljet Single drive Vám prináša úplne odlišný pôžitok z jazdy, než na ktorý ste boli až doteraz zvyknutí. Ako sám názov napovedá, longboard Eljet Single drive s elektrickým pohonom disponuje jedným elektromotorom. Elektrický longboard Eljet SB Single drive je ideálnym spoločníkom na cesty. So svojou hmotnosťou iba 6,8 kilogramov si ho vezmete ľahko do ruky vo chvíľach, kedy na ňom zrovna neubiehate s vetrom o preteky. 

Dojazd na jedno nabitie môže dosiahnuť až 25 kilometrov a maximálna konštrukčná rýchlosť atakuje aj hranicu 25 kilometrov za hodinu. Doska dosky elektrického longboardu je vyrobená celkom z 5 vrstiev, z ktorých tri tvoria bambus a zvyšné dve potom sklené vlákno, ktoré bambusové vrstvy prekladajú. Kapacita batérie je úctyhodných 8,8 Ah a z celkovej hmotnosti longboardu zaberá 1,3 kilogramu. 

Elektromotor, ktorý Single drive longboard Eljet poháňa, sa môže pochváliť výkonom 1800 Wattov. Jeho konštrukcia je bez kefiek a funguje jednosmerným. Štyri kolieska elektrického Long sú vyrobené z vysoko odolného polyuretánu a na stupnici tvrdosti sa radí do skupiny 78a. Rozmery koliesok sú 80 * 40 milimetrov. Príjemným doplnkom je aj diaľkové bezdrôtové ovládanie, ktorého nabíjania Vám zaberie približne 90 minút. S jeho použitím môžete mať istotu, že Vám s elektrickým longboardy Eljet Single drive nikto ďaleko neujde. 

Obsahom balenia je: 

1 x elektrický longboard Eljet SB Single drive 

1 x nabíjačka 

1 x diaľkové ovládanie 

1 x manuál 

Technické špecifikácie a parametre 

Hmotnosť: 3,8 kg 

Rozmery: 70 x 19 x 15 cm 

Rozmery balenia: 72,5 x 24 x 17 cm 

Doska - Materiál: 7 vrstvové drevo 

Batéria - Kapacita: 2200 mAh / 24 V 

Typ: Li-Ion 

Doba nabíjania: 2 hodiny 

Maximálna rýchlosť: 15 km / h 

Dojazd: 10 km 

Nosnosť: 120 kg 

Stúpanie: 10 * 

Motor - Typ: bezkefkový, jednosmerný 

Výkon: 250 W / 25,2 V 

Brzda: elektromagnetická 

Kolesá - Materiál: vysoko odolný polyuretán 

Rozmery: 70 x 51 mm 

Bezdrôtový ovládač - Kapacita: 450 mAh / 3,7 V 

Typ batérie: Li-Ion

214,00 €
Please select variants first