Elektrický longboard Eljet Double drive

Elektrický longboard s pohonom oboch náprav 

Objavte zbrusu nový rozmer jazdy na "long". Elektrický longboard patrí medzi horúce novinky letnej sezóny roku 2016. Elektrický longboard Eljet Double drive Vám prináša úplne odlišný pôžitok z jazdy, než na ktorý ste boli až doteraz zvyknutí. Ako sám názov napovedá, longboard Eljet Double drive s elektrickým pohonom disponuje jedným elektromotorom. 

Elektrický longboard Eljet Double drive je ideálnym spoločníkom na cesty. So svojou hmotnosťou iba 6,8 kilogramu si ho vezmete ľahko do ruky vo chvíľach, kedy na ňom zrovna neubiehate s vetrom o preteky. 

Dojazd na jedno nabitie môže dosiahnuť až 25 kilometrov a maximálna konštrukčná rýchlosť atakuje aj hranicu 25 kilometrov za hodinu. Doska dosky elektrického longboardu je vyrobená celkom z 5 vrstiev, z ktorých tri tvoria bambus a zvyšné dve potom sklené vlákno, ktoré bambusové vrstvy prekladajú. Kapacita batérie je úctyhodných 8,8 Ah a z celkovej hmotnosti longboardu zaberá 1,3 kilogramu. Elektromotor, ktorý Double drive longboard Eljet poháňa, sa môže pochváliť výkonom 1800 Wattov. Jeho konštrukcia je bez kefiek a funguje jednosmerne. Štyri kolieska elektrického Long sú vyrobené z vysoko odolného polyuretánu a na stupnici tvrdosti sa radí do skupiny 78a. Rozmery koliesok sú 80 * 40 milimetrov. Príjemným doplnkom je aj diaľkové bezdrôtové ovládanie, ktorého nabíjania Vám zaberie priližně 90 minút. S jeho použitím môžete mať istotu, že Vám s elektrickým longboardy Eljet Double drive nikto ďaleko neujde. 

Obsahom balenia je

1 x elektrický longboard Eljet Double drive 

1 x nabíjačka 

1 x diaľkové ovládanie 

1 x sada náhradných koliesok 

1 x manuál 

 TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE A PARAMETRE 

Hmotnosť: 7,8 kg 

Rozmery: 94 x 20 x 28 cm 

Rozmery balenia: 97 x 31 x 20cm 

DOSKA - Materiál: 3 vrstvy bambus 2 vrstvy sklené vlákna 

BATÉRIA - Kapacita: 8800 mAh :

Typ: Li-Ion 

Hmotnosť: 1320 gramov 

Doba nabíjania: 3 hodiny 

Maximálna rýchlosť: až 25 km / h 

Dojazd: až 30 km 

MOTOR - Typ: bez kefiek, jednosmerný 

Výkon: 2 x 900 W 

KOLESÁ - Materiál: vysoko odolný polyuretán 

Rozmery: 80 x 45 mm 

Tvrdosť: 78a 

BEZDRÔTOVÝ OVLÁDAČ - Kapacita: 800 mAh 

Typ: Li-Ion 

Doba nabíjania: 90 minút

661,00 €
Please select variants first