Elektrická kolobežka Eljet Vision

Elektrická kolobežka Eljet Vision 

Zháňate elektrickú kolobežku? Kvalitné, komfortné a výkonnú? Takú, ktorú nerozhodí kamienok na ceste, a aj na hrboľatejšom povrchu si udrží stabilitu? Kolobežku, s ktorou budete zvládať aj dlhšie vzdialenosti, ľahko a rýchlo? Potom vám predstavujeme elektrickú kolobežku Vision, ktorá je ideálnym dopravným prostriedkom pre tých, ktorí od svojej kolobežky vyžadujú komfort, prehľadnosť, bezpečnosť a dobrý výkon. 

S vetrom o preteky 

Elektrická kolobežka Eljet Vision je poháňaná motorom s výkonom 250 W, ktorý je umiestnený v prednom kolese. Tento motor vám umožní preháňať sa rýchlosťou až 25 km / h. V porovnaní s priemernou rýchlosťou chôdze človeka sa jedná o takmer päťkrát vyššiu hodnotu. Môžeme tak teda povedať, že s kolobežkou Eljet Vision budete doslova uháňať s vetrom o preteky. 

Energia vysokokapacitné batérie 

Energiu kolobežke dodáva batéria s kapacitou 6000 mAh. Vďaka tejto vysokokapacitnej batérii umožňuje kolobežka dojedzte až do vzdialenosti 25 km, samozrejme za predpokladu ideálnych podmienok. Dojazd môže ovplyvniť rad premenných od váhy jazdca až po poveternostné podmienky. Pri jazde je vždy nutné s touto skutočnosťou počítať. Ak máte naplánovanú dlhšiu trasu, dbajte vždy na dôkladné dobitie batérie. Batéria je pripravená na použitie po zhruba 5 hodinách nabíjania. Ukazovateľ stavu batérie je prehľadne umiestnený priamo na riadidlách. 

Cestou necestou 

Veľkou výhodou elektrické kolobežky Eljet Vision sú jej robustné 8 palcové kolesá. Táto veličina zodpovedá priemeru cca 20,3 cm. Veľké kolesá dodávajú kolobežke potrebnú stabilitu aj pri jazde na nerovnomerne povrchu. Mierne nerovnosti hravo s kolobežkou Eljet Vision prekonajú aj bez nutnosti z kolobežky zostúpiť. Môžete si tak užiť plynulú, stabilnú a komfortnú jazdu. 

Bezpečnosť a pohodlie

Pri konštrukcii tajto kolobežky bolo veľa času venovaného bezpečnostným prvkom. Elektrická kolobežka Eljet Vision je vybavená protišmykovou podložkou, ktorá podporuje stabilný postoj. Kolobežka samozrejme tiež disponuje svetlom, a to ako predným, tak aj zadným. Obe svetlá spustíte jedným jediným stlačením tlačítka umiestneného priamo na riadidlách. Ihneď vedľa tlačítka svetiel potom nájdete tlačítko klaksón. Všetko na kolobežke Eljet Vision je prehľadné a rýchlo dosiahnuteľné. Bezpečnostným prvkom dominuje brzdný systém, ktorý sa skladá z dvojitého systému bŕzd. Kolobežka Eljet Vision obsahujú ako brzdu elektronickú, tak brzdu mechanickú. Spojenie týchto dvoch bŕzd výrazne pomáha znížiť brzdnú dráhu kolobežky a eliminovať nepríjemné cukavý pohyby. 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE A PARAMETRE 

Farba: čierna 

Hmotnosť: 14 kg 

Rozmery: 100 x 55 x 115 cm 

Maximálna váha jazdca: 100 kg 

BRZDY - Prevedenie: elektronická a mechanická 

BATÉRIA - Kapacita: 6000 mAh / 36V 

Doba nabíjania: 3-5 hodín 

Maximálna rýchlosť: 20 km / h 

Dojazd: 15 - 20 km 

MOTOR - Výkon: 250 W 

KOLESÁ - Rozmery: 8 "(palcov) 

SVETLO - Prevedenie: predné a zadné 


Pozn. obrázky produktu sú iba ilustračné

349,00 €
Please select variants first