Elektrická kolobežka Eljet Traffic

Je skladná, je ľahučká a je vážne rýchla! 

Predstavujeme Elektrickú kolobežku Eljet Traffic, ktorá je ideálnym dopravným prostriedkom pre tých, ktorí od svojej kolobežky vyžadujú prvotriednu kvalitu, stabilitu a vysoký výkon. 

PREČO ELJET TRAFFIC? 

  • kvalitné spracovanie zo zliatiny hliníka 
  • prehľadný LED displej 
  • vysokokapacitné batérie 8 Ah 
  • 3 rýchlostné stupne 
  •  nafukovacie predné koleso s odpružením 
  • vychytané bezpečnostné prvky (odrazka, protišmyková úprava) 
  • jasné predné svetlo 
  • jednoduché a rýchle zloženie 

Precízne spracovanie 

Základ úspechu tejto kolobežky je v kvalitnom spracovaní. Robustná, pevná a napriek tomu elegantný a ľahká, taká je konštrukcia kolobežky Traffic. Pevná konštrukcia kolobežky tvorená zliatinou hliníka je navrhnutá tak, aby bolo možné ju ľahko zložiť a preniesť. Zloženie aj rozloženie kolobežky zvládnete behom pár sekúnd. A vďaka použitiu odľahčených materiálov ju môžete hravo vziať do ruky a odniesť, kam budete potrebovať. 

Energia + Výkon + Komfort 

Energiu kolobežke dodáva batéria s kapacitou 8Ah. Batéria je nabitá za cca 5 - 7 hodín. Sľubovaný dojazd až 20 km vám umožní vyraziť aj na poriadne dlhý výlet. Už viete kam vyrazíte? Rýchlosťou až 25 km / h sa môžete preháňať s kolobežkou Traffic a vyberať si pri tom môžete z 3 rýchlostných stupňov. Poďakovať za to môžeme kvalitnému motoru s výkonom 250 W, ktorý umožní prekonať stúpanie až do uhla 15 °. Jej 8 palcové kolesá sú prispôsobené na to, aby bolo možné dosiahnuť čo najkomfortnejšie jazdy. Ku komfortu prispieva tiež nafukovacie predné koleso. Vzduch v pneumatikách pomôže lepšie prekonať mierne nerovnosti aj bez nutnosti z kolobežky zostúpiť.

Inteligentný a prehľadný 

Presne taký je displej kolobežky Traffic. Tu môžete sledovať nielen aktuálny stav batérie a prejdené kilometre, ale môžete si tu nastaviť tiež rôzne jazdné vlastnosti. Pre vašu bezpečnosť a väčšie pohodlie si môžete nastaviť maximálnu rýchlostný limit, rozsah štartovacieho momentu, rýchlosť pri štarte atď. 

Bezpečnosť a pohodlie 

Pri konštruovaní tejto kolobežky bolo veľa času venovať aj bezpečnostným prvkom. Protišmyková podložka zaisťujúce stabilný postoj, predné svetlo, zadné odrazové sklo, klaksón či pogumovaná riadidlá tieto vlastnosti sú u kolobežky Traffic samozrejmosťou. 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE A PARAMETRE 

Farba: čierna 

Hmotnosť: 12,85 kg 

Materiál: zliatina hliníka 

Rozmery rozloženej kolobežky: 98 x 50 x 114 cm 

Rozmery zloženej kolobežky: 98 x 18 x 36 cm 

Rozmery balenia: 100 x 22 x 40 cm 

Hmotnosť balenia: 14,75 kg 

Maximálna nosnosť: 100 kg 

Maximálna rýchlosť: 20 - 25 km / h 

Maximálny uhol stúpania: 15 ° 

Počet rýchlostných stupňov: 3 

BATÉRIE 

Kapacita: 8000 mAh / 24V 

Doba nabíjania: 5-7 hodín 

Dojazd: 15-20 km 

MOTOR 

Výkon: 250 W KOLA 

Rozmery: 8 "(palcov) 

Odpruženie: áno

VYBAVENIE 

Predné LED svetlo: áno 

Zadné odrazové sklo: áno 

Klaksón: nie 

Stojanček: áno

0,00 €
Please select variants first