Elektrická kolobežka Eljet Track T3

Skladná, ľahučká a je vážne rýchla!

Predstavujeme Elektrickú kolobežku Eljet Track T3, ktorá je ideálnym dopravným prostriedkom pre tých, ktorí od svojej kolobežky vyžadujú prvotriednu kvalitu, stabilitu a vysoký výkon.

PREČO ELJET TRACK?

  • kvalitné spracovanie zo zliatiny hliníka
  • prehľadný LED displej
  • funkcia tempomat
  • nafukovacie kolesá
  • jasné predné, zadné aj brzdové svetlo
  • jednoduché a rýchle zloženie

Precízne spracovanie, ľahké zloženie

Základ úspechu tejto kolobežky je v kvalitnom a napriek tomu elegantnom spracovaní. Pevná konštrukcia kolobežky tvorená zliatinou hliníka je navrhnutá tak, aby ju bolo možné ľahko zložiť a preniesť. Pri výrobe bola venovaná zvláštna pozornosť skladaciemu mechanizmu kolobežky. Skladací mechanizmus je zosilnený a navrhnutý tak, aby zloženie / rozloženie poskytlo užívateľovi čo najväčší komfort. Zloženie aj rozloženie kolobežky zvládnete behom pár sekúnd. Vďaka použitiu odľahčených materiálov môžete kolobežku hravo vziať do ruky a odniesť, kam budete potrebovať.

Prehľadný LED displej

Veľkou výhodou kolobežky Track je jej LED displej, ktorý je prehľadne umiestnený uprostred riadidiel. Na tomto numerickom displeji si môžete zobraziť napr. Vašu aktuálnu rýchlosť. Ihneď tak budete vedieť, akou rýchlosťou presvištíte okolím. Sú tu tiež dômyselne umiestnené indikátory stavu batérie a aktuálneho jazdného režimu. Kolobežka má dva výkonové módy.

Stabilita a vysoký výkon

Veľkou výhodou elektrické kolobežky Eljet Track sú jej robustné nafukovacie kolesá. Veľké kolesá dodávajú kolobežke potrebnú stabilitu a komfort aj pri jazde na nerovnom povrchu. Kolobežka Track sa tak nezľakne nerovného terénu, vyraziť s ňou môžete ako do prírody, tak do mestských ulíc. Mierne nerovnosti hravo prekonáte aj bez nutnosti z kolobežky zostúpiť. Môžete si tak užiť plynulú, stabilnú a komfortnú jazdu. Kolobežka je poháňaná elektromotorom s výkonom 250 W. Tento motor vám umožní preháňať sa rýchlosťou až 25 km / h. Má veľkú výdrž a nebojí sa nerovného terénu, takže si s ňou môžete naplánovať i dlhé výlety.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE A PARAMETRE

Farba: čierna

Hmotnosť: 12 kg

Maximálna nosnosť: 120 kg

Maximálna rýchlosť: až 25 km / h

BATÉRIE

Kapacita: 10 500 mAh

Dojazd: až 40 km

MOTOR

Výkon: 250 W

KOLESÁ

Rozmery: 8,5 "(palcov)

PRÍSLUŠENSTVO

Stojanček: áno

Svetlo: predné aj zadné 

0,00 €