Elektrická Kolobežka Eljet Track T2

Elektrická kolobežka Eljet Track T2 

Je skladná, je ľahučká a je vážne rýchla! 

Predstavujeme Elektrickú kolobežku Eljet Track, ktorá je ideálnym dopravným prostriedkom pre tých, ktorí od svojej kolobežky vyžadujú prvotriednu kvalitu, stabilitu a vysoký výkon. 

 PREČO ELJET TRACK? 

  • kvalitné spracovanie zo zliatiny hliníka 
  • prehľadný LED displej 
  • funkcia tempomat 
  • nafukovacie kolesá 
  • vlastné mobilné aplikácie LENZOD 
  • jasné predné, zadné aj brzdové svetlo 
  • jednoduché a rýchle zloženie 


Precízne spracovanie, ľahké zloženie 

Základ úspechu tejto kolobežky je v kvalitnom a v jednoducho elegantnom spracovaní. Pevná konštrukcia kolobežky tvorená zliatinou hliníka je navrhnutá tak, aby bolo možné ju ľahko zložiť a preniesť. Pri výrobe bola venovaná zvláštna pozornosť skladaciemu mechanizmu kolobežky. Skladací mechanizmus je zosilnený a navrhnutý tak, aby zloženie / rozloženie poskytlo užívateľovi čo najväčší komfort. Zloženie aj rozloženie kolobežky zvládnete behom pár sekúnd. Vďaka použitiu odľahčených materiálov môžete kolobežku hravo vziať do ruky a odniesť, kam budete potrebovať. 

Prehľadný LED displej 

Veľkou výhodou kolobežky Track je jej LED displej, ktorý je prehľadne umiestnený uprostred riadidiel. Na tomto numerickom displeji si môžete zobraziť napr. Vašu aktuálnu rýchlosť. Ihneď tak budete vedieť, akou rýchlosťou prosvištíte okolím. Sú tu tiež dômyselne umiestnené indikátory stavu batérie a aktuálneho jazdného režimu. Kolobežka má dva výkonové módy. 

Stabilita a vysoký výkon 

Veľkou výhodou elektrické kolobežky Eljet Track sú jej robustné nafukovacie kolesá. Veľké kolesá dodávajú kolobežke potrebnú stabilitu a komfort aj pri jazde na nerovnom povrchu. Kolobežka Track sa tak nezľakne nerovného terénu, vyraziť s ňou môžete ako do prírody, tak do mestských ulíc. Mierne nerovnosti hravo prekonáte aj bez nutnosti z kolobežky zostúpiť. Môžete si tak užiť plynulú, stabilnú a komfortnú jazdu. Kolobežka je poháňaná elektromotorom s výkonom 250 W. Tento motor vám umožní preháňať sa rýchlosťou až 25 km / h. Má veľkú výdrž a nebojí sa nerovného terénu, takže si s ňou môžete naplánovať i dlhé výlety. 

Špeciálne mobilné aplikácie 

Elektrická kolobežka Track je výnimočná nielen svojimi parametrami, má tiež svoju vlastnú mobilnú aplikáciu, ktorá vám umožní byť so svojou kolobežkou ešte viac prepojení. Špeciálne navrhnutá aplikácia LENZOD Vám zobrazí aktuálnu rýchlosť, prejdenú vzdialenosť alebo napr. Stav batérie. Prostredníctvom aplikácie si tiež môžete svoju kolobežku Track uzamknúť. Kolobežku Track tak budete mať úplne pod kontrolou. 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE A PARAMETRE 

ELEKTRICKÁ KOLOBEŽKA ELJET TRACK T2: 

Farba: čierna 

Hmotnosť: 12 kg 

Maximálna nosnosť: 120 kg 

Maximálna rýchlosť: až 25 km / h 

BATÉRIE: 

Kapacita: 7800 mAh 

Dojazd: až 30 km 

MOTOR 

Výkon: 250 W 

KOLESÁ

Rozmery: 8,5 "(palcov) 

PRÍSLUŠENSTVO: 

Stojanček: áno 

Svetlo: predné aj zadné 


pozn. obrázky produktu sú iba ilustračné 

389,00 €
Please select variants first