Elektrická Kolobežka Eljet Rio

Elektrická Kolobežka Eljet Rio

Elektrokolobežka pre konyervatívnzch užívateľov.

Elektrická kolobežka Eljet Rio je moderná štýlová kolobežka, ktorá je určená pre deti. 

Malá vzrastom, veľká výkonom 

Elektrická kolobežka Eljet Rio je ideálnym dopravným prostriedkom konštruovaným priamo pre deti. Medzi jej najväčšie výhody patrí jednoduché ovládanie, nízka hmotnosť a vychytané bezpečnostné prvky. 

 Tento malý zázrak je poháňaný motorom s výkonom 120 W, s ktorým Vaše ratolesti môžu dosiahnuť maximálnu rýchlosť až 12 km / h. 

Energiu kolobežke dodáva batéria s kapacitou 4 500 mAh. Batéria je pripravená na použitie už po približne 5 hodinách nabíjania a umožní dojazd až do vzdialenosti 10 km. Ak vlastníte aj nejaké elektrické vozidlo, môžete sa tak odteraz preháňať bok po boku s vašimi ratolesťami a vyraziť na nejeden pekný výlet. 

 Dojazd môže ovplyvniť rad premenných od váhy jazdca až po poveternostné podmienky. Pri jazde je vždy nutné s touto skutočnosťou počítať. Keďže je táto kolobežka konštruovaná pre deti, maximálna váha jazdca je 50 kg.

Jednoduchá manipulácia 

Kolobežka Eljet Rio je skladná a ľahko prenosná. Pomocou pár jednoduchých krokov dokážete vašu kolobežku zložiť a znovu rozložiť. Navyše pre jej nízku hmotnosť 9 kg je veľmi ľahké ju vziať a preniesť. Veľkou výhodou je teleskopická tyč riadenia. Konštruktéri tu pomýšľali na fakt, že vzrast detí sa môže rýchlo meniť. Nemusíte sa tak obávať, že by vaše ratolesti vyrástli a nemohli tak kolobežku ďalej používať. Jednoducho nastavíte teleskopickú tyč do požadovanej výšky a deti môžu jazdiť veselo ďalej.

Bezpečnosť a pohodlie 

Pri konštruovaní tejto kolobežky bolo venované veľa času bezpečnostným prvkom. Elektrická kolobežka Eljet RIO je vybavená protišmykovou podložkou, ktorá podporuje stabilný postoj. Bezpečnostným prvkom dominuje brzdný systém. Kolobežka disponuje zadnou brzdou, ktorá sa ľahko ovláda pomocou páčky umiestnenej na ľavej strane riadidiel. Táto brzda navyše obsahuje mikro zariadenie, ktoré súčasne deaktivuje výkon motora. Spolupráca týchto dvoch veličín výrazne pomáha znížiť brzdnú dráhu kolobežky a eliminovať nepríjemné cukavý pohyby. Vaše dieťa si tak môže užiť dokonalý pôžitok z jazdy, a to bezpečne a pohodlne. 

Technické špecifikácie a parametre - ELEKTRICKÁ KOLOBEŽKA ELJET RIO 

Farba: čierna 

Hmotnosť: 9 kg 

Rozmery: 74 x 36 x 91 cm 

Maximálna váha jazdca: 50 kg 

BRZDY 

Prevedenie: Zadné mechanická 

BATÉRIE 

Kapacita: 4,5 Ah / 24 V 

Doba nabíjania: 5-8 hodín 

Maximálna rýchlosť: 12 km / h 

Dojazd: 8-10 km 

MOTOR 

Výkon: 120 W 

KOLESÁ

Rozmery: 5,5 "(palcov) 

Odpruženie: nie 

SVETLO 

Prevedenie: predné a zadné 

STOJANČEK: ÁNO 


pozn. obrázky produktu sú iba ilustračné 

116,00 €
Please select variants first