Elektrická Kolobežka Eljet Master

Elektrická kolobežka Eljet Master 

Predstavujeme elektrickú kolobežku Eljet Master, ktorá je ideálnym dopravným prostriedkom pre tých, ktorí od svojej kolobežky vyžadujú prvotriednu kvalitu, dobrý výkon, stabilitu a pohodlie. 

PREČO ELJET MASTER? 

  • kvalitné spracovanie zo zliatiny hliníka 
  • prehľadný LED displej 
  • 3 rýchlostné stupne 
  • 10 "nafukovacie kolesá s odpružením 
  • vychytané bezpečnostné prvky (klaksón, odrazka, protišmyková úprava) 
  • jasné predné svetlo, zadné i brzdové svetlo 
  • jednoduché a rýchle zloženie 

"Volajte ma Majstre" 

Označenie Master nedostala táto kolobežka len tak náhodou. Jedná sa o skutočného majstra vo svojej kategórii. Predstavujeme vám kolobežku, ktorá ponúka všetko, čo si len jej užívateľ môže priať. A možno aj niečo navyše! Kvalitné spracovanie, prvotriedny výkon a stabilný jazda - to sú kľúčové vlastnosti Kolobežky Master. 

Precízna konštrukcia 

Základ úspechu tejto kolobežky je v kvalitnom spracovaní. Robustná, pevná a napriek tomu elegantná, taká je konštrukcia kolobežky Master. Pevná konštrukcia kolobežky tvorená zliatinou hliníka je navrhnutá tak, aby bolo možné ju ľahko zložiť. Zloženie aj rozloženie kolobežky zvládnete behom pár sekúnd. 

Cesta je cieľ 

Kolobežka Master nie je žiadna "krehká kvetinka", ba práve naopak. Jej nespornou výhodou je jej odolnosť a schopnosť nezľaknúť sa každej nerovnosti, ktorá sa na ceste môže vyskytnúť. Guráž a potrebnú stabilitu jej dodávajú 10 palcov veľké nafukovacie kolesá, ktoré sú navyše vybavené odpružením. Mierne nerovnosti tak s kolobežkou Eljet Master hravo prekonáte aj bez nutnosti z kolobežky zostúpiť. Užijete si tak plynulú, stabilnú a komfortnú jazdu.

Energia a Výkon 

Energiu kolobežke dodáva batéria s kapacitou 8 Ah. Vzhľadom k vysokej kapacite potrebuje batérie určitú starostlivosť, nabíjať ju tak môžete pokojne aj 7 hodín. Kolobežka sa vám za to však patrične odvďačí. Sľubovaný dojazd až 25 km vám umožní vyraziť aj na poriadne dlhý výlet. Už viete kam vyrazíte? Rýchlosťou až 30 km / h sa môžete preháňať s kolobežkou Master a vyberať si pri tom môžete z 3 rýchlostných stupňov. Poďakovať za to môžeme kvalitnému motoru s výkonom 350 W, ktorý umožní prekonať stúpanie až do uhla 15 °. 

Inteligentný a prehľadný 

Presne taký je displej kolobežky Master. Tu môžete sledovať nielen aktuálny stav batérie a prejdené kilometre, ale môžete si tu nastaviť tiež rôzne jazdné vlastnosti. Pre vašu bezpečnosť a väčšie pohodlie si môžete nastaviť maximálnu rýchlostný limit, rozsah štartovacieho momentu, rýchlosť pri štarte atď. 

Bezpečnosť a pohodlie 

Pri konštruovaní tejto kolobežky bolo veľa času venovaného aj bezpečnostným prvkom. Protišmyková podložka zaisťujúca stabilný postoj, predné svetlo, zadné odrazové sklo, klaksón či pogumované riadidlá - tieto vlastnosti sú u kolobežky Master samozrejmosťou. 


TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE A PARAMETRE 

ELEKTRICKÁ KOLOBEŽKA ELJET MASTER 

Farba: čierna 

Hmotnosť: 15,4 kg 

Materiál: zliatina hliníka 

Rozmery rozloženej kolobežky: 118 x 50 x 115 cm 

Rozmery zloženej kolobežky: 118 x 19 x 38 cm 

Rozmery balenia: 113 x 25 x 44 cm 

Hmotnosť balenia: 18,1 kg 

Maximálna nosnosť: 120 kg 

Maximálna rýchlosť: 30 km / h 

Počet rýchlostných stupňov: 3 

Maximálny uhol stúpania: 15 ° 

BATÉRIE: 

Kapacita: 8000 mAh / 36V 

Doba nabíjania: 6-7 hodín 

Dojazd: až 25 km 

MOTOR: 

Výkon: 350 W 

KOLESÁ: 

Rozmery: 10 "(palcov) 

Odpruženie: áno 

VYBAVENIE 

Predné LED svetlo: áno 

Brzdný systém: zadná mechanická kotúčová brzda 

Zadné odrazové sklo: áno 

Klaksón / zvonček: áno 

Stojanček: áno 


pozn. obrázky produktu sú iba ilustračné


544,00 €
Please select variants first