Elektrická kolobežka Eljet Galaxy

Malá vzrastom, veľká výkonom 

Elektrická kolobežka Eljet Galaxy je ideálnym dopravným prostriedkom konštruovaným priamo pre deti. Medzi jej najväčšie výhody patrí jednoduché ovládanie, nízka hmotnosť a vychytané bezpečnostné prvky. 

Tento malý zázrak je poháňaný motorom s výkonom 120 W, s ktorým Vaše ratolesti môžu dosiahnuť maximálnu rýchlosť až 12 km / h. 

Energiu kolobežke dodáva batéria s kapacitou 4 500 mAh. Batéria je pripravená na použitie už po približne 6 hodinách nabíjania a umožní dojazd až do vzdialenosti 10 km. Ak vlastníte aj nejaké elektrické vozidlo, môžete sa tak odteraz preháňať bok po boku s Vašimi ratolesťami a vyraziť na nejeden pekný výlet. Dojazd môže ovplyvniť rad premenných od váhy jazdca až po poveternostné podmienky. Pri jazde je vždy nutné s touto skutočnosťou počítať. Keďže je táto kolobežka konštruovaná pre deti, maximálna váha jazdca je 65 kg. 

Bezpečnosť a pohodlie 

Pri konštruovaní tejto kolobežky bolo venované veľa času bezpečnostným prvkom. Elektrická kolobežka Eljet GALAXY je vybavená protišmykovou podložkou, ktorá podporuje stabilný postoj. Bezpečnostným prvkom dominuje brzdný systém. Kolobežka disponuje zadnou brzdou, ktorá sa ľahko ovláda pomocou páčky umiestnenej na ľavej strane riadidiel. Táto brzda navyše obsahuje mikro zariadenie, ktoré súčasne deaktivuje výkon motora. Spolupráca týchto dvoch veličín výrazne pomáha znížiť brzdnú dráhu kolobežky a eliminovať nepríjemné cukavý pohyby. Vaše dieťa si tak môže užiť dokonalý pôžitok z jazdy, a to bezpečne a pohodlne. 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE A PARAMETRE 

Farba: čierna + mix farieb 

Hmotnosť: 10 kg 

Rozmery kolobežky: 76 x 50 x 91 cm 

Maximálna nosnosť: 65 kg 

Maximálna rýchlosť: 12 km / h 

BATÉRIA

Kapacita: 4500 mAh / 24V 

Doba nabíjania: 5-8 hodín 

Dojazd: 8-10 km 

MOTOR 

Výkon: 120 W 

KOLESÁ

Rozmery: 6 "(palcov) 

Odpruženie: nie 

VYBAVENIE 

Stojanček: áno

0,00 €