Elektrická Kolobežka Eljet E-motion

Elektrická kolobežka Eljet E-motion

Predstavujeme elektrickú kolobežku E-Motion, ktorá je ideálnym dopravným prostriedkom pre tých, ktorí od svojej kolobežky vyžadujú predovšetkým vysoký výkon a dlhú výdrž.

Buďte rýchlejší ako ostatní 

Elektrická kolobežka Eljet E-Motion je poháňaná motorom s výkonom 250 W. Tento motor vám umožní preháňať sa rýchlosťou až 25 km / h. V porovnaní s priemernou rýchlosťou chôdze človeka sa jedná o takmer päťkrát vyššiu hodnotu. Môžeme tak teda povedať, že s kolobežkou Eljet E-Motion budete doslova uháňať s vetrom o preteky. 

Energia vysokokapacitné batérie 

Energiu kolobežke dodáva batéria s parádny kapacitou 10400 mAh. Vďaka tejto vysokokapacitnej batérii umožňuje kolobežka dojedzte až do vzdialenosti 30 km, samozrejme za predpokladu ideálnych podmienok. Dojazd môže ovplyvniť rad premenných od váhy jazdca až po poveternostné podmienky. Pri jazde je vždy nutné s touto skutočnosťou počítať. Ak máte naplánovanú dlhšiu trasu, dbajte vždy na dôkladné dobitie batérie. Batéria je pripravená na použitie po zhruba 5 hodinách nabíjania. Ukazovateľ stavu batérie je umiestnený priamo na podsvietenom LCD displeji na riadidlách. 

Stabilita a komfort 

Veľkou výhodou elektrické kolobežky Eljet E-Motion sú jej robustné 8 palcové kolesá. Táto veličina zodpovedá priemeru cca 20,3 cm. Veľké kolesá dodávajú kolobežke potrebnú stabilitu aj pri jazde na nerovnom povrchu. Predné koleso je navyše nafukovacie, vzduch v pneumatikách tak pomôže lepšie prekonať mierne nerovnosti aj bez nutnosti z kolobežky zostúpiť. Môžete si tak užiť plynulú, stabilnú jazdu a komfortnú jazdu. Pre tých z Vás, ktorí majú radi prehľadnosť a situáciu plne pod kontrolou, disponuje elektrická kolobežka tiež LED displejom, ktorý Vám monitoruje a zobrazuje stav batérie, aktuálnu rýchlosť a vzdialenosť, ktorú ste doteraz stihli počas jazdy zdolať. Vďaka jej nízkej hmotnosti a skladnosti nie je problém kolobežku preniesť, kam potrebujete. Kolobežku dokážete ľahko zložiť a dosiahnete tak ideálnych kompaktných rozmerov.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE A PARAMETRE 

Hmotnosť: 12 kg 

Rozmery: 100 x 55 x 118 cm 

Maximálna váha jazdca: 100 kg 

BATÉRIA - Kapacita: 10400 mAh / 24V 

Doba nabíjania: 4-5 hodín 

Maximálna rýchlosť: 20 - 25 km / h 

Dojazd: až 30 km 

MOTOR - Výkon: 250 W 

KOLESÁ - Rozmery: 8 "(palcov)

Pozn. obrázky produktu sú iba ilustračné

389,00 €
Please select variants first