Elektrická kolobežka Eljet E-210

Predstavujeme Vám úplne novú elektrickú kolobežku Eljet E-210 smerujúcu do mestskej džungle. Nebaví Vás už každodenné státie v kolónach alebo tlačenie sa v preplnenom MHD pri ceste do práce či do školy? Potom je Eljet E-210 kolobežka určená presne pre Vás! 

Kolobežka Eljet E-210 bude ideálny parťák pre úplných začiatočníkov, ale aj pre pokročilejších jazdcov, ktorí hľadajú spoľahlivosť na svojich cestách. Pri vývoji bol kladený dôraz na svižné a obratné správanie pri zachovaní maximálnej bezpečnosti a odolnosti komponentov. 

Pohon

O pohon sa stará motor s výkonom 350 W, ktorý roztáča pevné kolesá o veľkosti 8 palcov. Voliť je možné z troch jazdných módov, pričom ten najvyšší dovoľuje dosiahnuť rýchlosť až 25 km / h. 

Batéria

Energiu pre jazdu dlhú až 22 km dodáva Li-Ion batéria s kapacitou 6 Ah. 

Svetlá

Predné svetlo s výkonom 1,5 W s kvalitnou optikou rozžiari Vašu cestu počas zhoršenej viditeľnosti. Aby ste boli videní aj zozadu, je na zadnom blatníku umiestnená lampa aj s funkciou blikania pri brzdení. 

Intuitívne ovládanie 

Všetky dôležité informácie sú zobrazované na prehľadnom LED displeji. Všetky ovládacie prvky sú hneď po ruke. K zapnutiu a vypnutiu kolobežky dochádza podržaním ovládacieho tlačidla. Rýchlostné módy sú prepínané pomocou krátkeho stlačenia ovládacieho tlačidla a stlačením je možné rozsvietiť svetlá. 

Bezúdržbové pneumatiky 

Ideálne teréne  tzv. Honeycomb pneumatiky, ktoré ponúkajú dostatočný komfort na spevnených povrchoch, ale prinášajú výhodu v tom, že nemôžete dostať defekt a odpadá tak nepríjemná výmena alebo lepenie duší. K jazdnému komfortu ďalej prispieva malé predné odpruženie, ktoré zabránia prenosu väčších rázov. 


Tip na ovládanie kolobežky: 

● Dlhé stlačenie = vypnutie / zapnutie 

● Krátke stlačenie = prepínanie medzi troma rýchlostnými módy 

● dvojstlačenie = ovládanie svetiel 

● Trojstisk = prepínanie medzi mph a km / h

  ● Po jazde je možné kolobežku ľahko zložiť a naložiť napríklad do kufra auta alebo vyviesť výťahom až priamo do Vášho bytu. Váha kolobežky je iba 13 kg. 

  Technické špecifikácie 

  • Maximálna rýchlosť: 25 km / h 
  • Dojazd: až 22 km 
  • Maximálna hmotnosť jazdca: 120 kg 
  • Motor: 350 W, zadný náhon 
  • Batérie: 6 Ah 
  • Napätie batérie: 36 V 
  • Hmotnosť: 13 kg
  0,00 €
  Please select variants first