Elektrická kolobežka Eljet Dino

Elektrická kolobežka Eljet Dino je moderná štýlová kolobežka, ktorá je určená pre deti. 

Malá vzrastom, veľká výkonom !

Elektrická kolobežka Eljet Dino je ideálnym dopravným prostriedkom konštruovaným priamo pre deti. 

Medzi jej najväčšie výhody patrí jednoduché ovládanie, nízka hmotnosť a vychytané bezpečnostné prvky. Tento malý zázrak je poháňaný motorom s výkonom 150 W, s ktorým vaše ratolesti môžu dosiahnuť maximálnu rýchlosť až 13 km / h. Energiu kolobežke dodáva batéria s kapacitou 4 000 mAh. Batéria je pripravená na použitie už po približne 4 hodinách nabíjania a umožní dojazd až do vzdialenosti 11 km. Ak vlastníte aj nejaké elektrické vozidlo, môžete sa tak odteraz preháňať bok po boku s Vašimi ratolesťami a vyraziť na nejeden pekný výlet. Dojazd môže ovplyvniť rad premenných od váhy jazdca až po poveternostné podmienky. Pri jazde je vždy nutné s touto skutočnosťou počítať. Keďže je táto kolobežka konštruovaná pre deti, maximálna váha jazdca je 65 kg. 

Jednoduchá manipulácia 

Kolobežka Eljet Dino je skladná a ľahko prenosná. Pomocou pár jednoduchých krokov dokážete vašu kolobežku zložiť a znovu rozložiť. Navyše pre jej nízku hmotnosť 9 kg je veľmi ľahké ju vziať a preniesť. 

Veľkou výhodou je teleskopická tyč riadenia. Konštruktéri tu pomýšľali na fakt, že vzrast detí sa môže rýchlo meniť. Nemusíte sa tak obávať, že by Vaše ratolesti vyrástli a nemohli tak kolobežku ďalej používať. Jednoducho nastavíte teleskopickú tyč do požadovanej výšky a deti môžu jazdiť veselo ďalej. 

Bezpečnosť a pohodlie 

Pri konštruovaní tejto kolobežky bolo venované veľa času bezpečnostným prvkom. Elektrická kolobežka Eljet Dino je vybavená protišmykovou podložkou, ktorá podporuje stabilný postoj. Bezpečnostným prvkom dominuje brzdný systém. Kolobežka disponuje zadnou brzdou, ktorá sa ľahko ovláda pomocou páčky umiestnenej na ľavej strane riadidiel. Táto brzda navyše obsahuje mikro zariadenie, ktoré súčasne deaktivuje výkon motora. Spolupráca týchto dvoch veličín výrazne pomáha znížiť brzdnú dráhu kolobežky a eliminovať nepríjemné "cukavý" pohyby. Vaše dieťa si tak môže užiť dokonalý pôžitok z jazdy, a to bezpečne a pohodlne. 

Technické špecifikácie a parametre 

Farba: čierna 

Hmotnosť: 9 kg 

Rozmery: 74 x 36 x 91 cm 

Maximálna váha jazdca: 65 kg 

BRZDY 

Prevedenie: Zadná mechanická 

BATÉRIA 

Kapacita: 4 Ah / 24 V 

Doba nabíjania: 3-4 hodiny 

Maximálna rýchlosť: 13 km / h 

Dojazd: až 11 km 

MOTOR 

Výkon: 150 W 

KOLESÁ

Rozmery: 5,5 "(palca) 

Odpruženie: nie 

Stojan: ÁNO

0,00 €
Please select variants first