Elektrická Kolobežka Eljet Cruiser Eco

Elektrická kolobežka pre konzervatívnych užívateľov.

Elektrická kolobežka Eljet Cruiser ECO

Zbystrite a zapojte všetky zmysly, chceme Vám predstaviť niekoho nového. Niekoho, s kým bude Váš život naozaj jazda. Objavila sa tu len nedávno a hneď získala mnoho obdivovateľov. A nie je sa čomu diviť! Jej ladné krivky poteší nejedno oko a hneď na prvý pohľad spoznáte, že je stavaná z naozaj kvalitného materiálu. Nebojí sa náročného terénu, vyraziť s ňou môžete do mesta i do prírody. Má veľkú výdrž, takže si s ňou môžete naplánovať i dlhé výlety. Jej kolegyne bývajú rozmerovo nepraktické, avšak aj v tomto smere je naša novinka výnimkou. Vďaka jej konštrukčnej prispôsobivosti ju ľahko prenesiete a uložíte, kedykoľvek budete potrebovať. Dobrodružstvo s touto kráskou Vám bude každý závidieť. A mimochodom, volá sa Cruiser.

PREČO ELJET CRUISER?

  • prehľadný a plnofarebný LED displej
  • zadné tlmiče nárazov
  • široká stúpačka
  • protišmyková úprava
  • jasné predné svetlo
  • jednoduché a rýchle zloženie
  • kompaktné rozmery

Cruiser je novinkou na trhu elektrických kolobežiek. Jej výnimočnosť tkvie predovšetkým v tom, že zvládne prejsť veľmi rýchlo veľkú vzdialenosť a nezľakne sa ani nerovného terénu, je skladná a ľahko prenosná.

Motor s kapacitou 350 W a 3 rýchlostné stupne Vám umožní preháňať sa rýchlosťou až 30 km / h, či už po rovnej ceste, piesku či trávnatej ploche. Jej veľké kolesá sú prispôsobené na to, aby Cruiser poskytla čo najkomfortnejšiu jazdu aj na nerovnom teréne. Prvotne hrá u tejto kolobežky jej skladnosť. Tú zabezpečuje niekoľko šikovne umiestnených poistiek, ktoré umožnia jednoduché rozloženie aj spätné zloženie. Rovnako tak si môžete teleskopicky nastaviť výšku Vašej kolobežky podľa individuálnej potreby jazdca. 

BUĎTE RÝCHLEJŠÍ AKO VŠETCI OSTATNÍ!

Kolobežka obsahuje prehľadný displej, na ktorom môžete sledovať Vašu rýchlosť, prejdené kilometre, stav batérie či aktuálne zaradený rýchlostný stupeň. V blízkosti displeja je umiestnených niekoľko ovládacich tlačidiel: zap / vyp, klaksón, svetlo, ovládanie displeja, tlačidlo rýchlostných stupňov.

Elektrická kolobežka Cruiser je ideálny pre tých, ktorí chcú so svojou kolobežkou precestovať čo najviac miest a využiť pritom každučkú minútu. Vďaka svojej vysokej rýchlosti a praktickosti umožní svojmu jazdcovi ušetriť drahocenný čas a užiť si tak dokonalý pôžitok z ciest.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE A PARAMETRE

Maximálna rýchlosť 30 km / h

dojazd: až 30 km

množstvo rýchlostných stupňov: 3

minimálna hmotnosť jazdca: 20 kg

maximálna hmotnosť jazdca: 100 kg

motor: 350W

batéria: Samsung 6 600 mAh

napätie batérie: 36 V

doba nabíjania: 3 - 4 hodiny

hmotnosť: 11 kg

rozmery zložené: 940 x 330 x 150 mm.

rozmery rozloženej: 1160 x 940 x 210 mm

prevádzková teplota: 10 ° C + 40 ° C

uhol stúpania: 30 °

brzdný systém: predná brzda elektronická, zadná brzda mechanická

farba: čierna

Pozn. obrázky produktu sú iba ilustračné

427,00 €
Please select variants first