Elektrická Kolobežka Eljet Carbon Light čierna

Elektrická kolobežka Eljet Carbon Light

Je to skladné, ľahké a v rôznych farbách. Čo je to? Správne! Všetky uvedené vlastnosti a oveľa viac v sebe ukrýva elektrická kolobežka Eljet Carbon Light.

Elektrická kolobežka Eljet Carbon Light je skvostným príkladom ladnosti a elegancie pri použití kvalitných a odolných materiálov. Elektrokoloběžka Eljet Carbon Light je vyrobená zo špeciálnych zliatin hliníka, ktoré sa využívajú v leteckom priemysle pre konštrukcie lietadiel. Vďaka využitiu ľahkých materiálov sa váha kolobežky Carbon Light zastavila na neuveriteľných 6,5 kilogramoch! 

Výkon elektrickej kolobežky Eljet zaisťuje brushless elektrický motor s watáž 250W. Tento typ použitého motora je veľmi tichý, najmä v porovnaní s konkurentmi z radov kolobežiek. O spoľahlivý pohon motora sa stará Li-ion batéria s akumulátorovými článkami Samsung. Spojenie tichého motora a odolnej batérie vytvára synchronizované duo, ktoré Vás spoľahlivo dopravia, kam len chcete. 

Ultra ľahká konštrukcia elektrickej kolobežky Eljet Carbon light sa skvele nosí. Najmä jej rám môže ruka príjemne uchopiť a pri prenášaní takmer neviete, že vôbec nejakú záťaž nesiete. Kolobežku Carbon prinútite k plnohodnotnému výkonu nabíjaním čítajúcim približne 2 hodiny. Po uplynutí tejto doby je kolobežka pripravená na predvedenie svojej vnútornej sily a odolnosti. 

Presvište životom 

S kolobežkou Eljet Carbon light sa môžete preháňať rýchlosťou až 23 km / h, a to vďaka kvalitnému elektromotora s výkonom 250 W.

Ľahký ako pierko, voľný ako vták 

Až kolobežku v pár krokoch zložíte, môžete ju bez problémov vziať do ruky a odniesť, a to vďaka jej nízkej hmotnosti. Kolobežka Carbon light je ultraľahká, jej váha je iba 6,3 kg. Pri jazde môžete vyberať až z 3 rýchlostných stupňov. 

Pod kontrolou 

Nespornou výhodou elektrokolobežky Eljet Carbon light je prehľadný LED displej, na ktorom môžete sledovať stav batérie, aktuálna rýchlosť či prejdenú vzdialenosť. Vďaka tomu budete mať svoju jazdu vždy pod kontrolou. 

Pevne v rukách 

Pri výrobe kolobežky Carbon light bol kladený veľký dôraz na komfort a bezpečie. Špeciálne protišmyková riadidlá sú koncipované tak, aby Vaša jazda bola pohodlná a mali ste ju vždy pod kontrolou. 

Bezpečnosť 

Predovšetkým Bezpečnostným prvkom dominuje inteligentne koncipovaný brzdný systém. Ten je tvorený z brzdy elektronickej (predná) a brzdy mechanickej (zadná). 

3 2 1 ... ideš!

Dôležitou vlastnosťou kolobežky Carbon light je jej ľahké ovládanie. Priamo na riadidlách nájdete nielen prehľadný display, ale aj tlačidlá ovládania a spínače plynu a brzdy. Vďaka tomuto jednoduchému usporiadaniu pre Vás bude hračka nielen rozjazd, ale aj samotná jazda. 

Najjednoduchšia a najľahšia 

Najväčšou výhodou kolobežky CarbonLight je jej nízka hmotnosť a neobvykle rýchle zloženie. Kolobežku zložíte ľahko ešte skôr, než stačíte povedať "kolobežka". Potom ju môžete vziať do ruky a bez problémov preniesť, keďže jej váha je vďaka ľahkej karbónovej konštrukcii ledva 6,3 kg. 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE A PARAMETRE 

ELEKTRICKÁ KOLOBEŽKA ELJET CARBON LIGHT 

Hmotnosť: 6,5 kg 

Rozmery: 92 x 14 x 8 cm 

Váha jazdca: až 110 kg 

BATÉRIE Typ: Li-Ion 

Doba nabíjania: 2 hodiny 

Maximálna rýchlosť: 23 km / h 

Dojazd: až 15-20 km 

Články: LG 

Kapacita: 6600mAh / 36V 

Nabíjanie: 110-240V 

MOTOR Typ: brushless 

Výkon: 250 W Napätie: 36V 

KOLESÁ:  Rozmery: 5,5 "(palcov) 

pozn. obrázky produktu sú iba ilustračné

292,00 €
Please select variants first