Elektrická kolobežka Eljet Carbon Light biela

Je to skladné, ľahké a v rôznych farbách! Čo je to? Správne! Všetky uvedené vlastnosti a oveľa viac v sebe ukrýva elektrická kolobežka Eljet Carbon Light!

Elektrická kolobežka Eljet Carbon Light je skvostným príkladom ladnosti a elegancie pri použití kvalitných a odolných materiálov. Elektrokolobežka Eljet Carbon Light je vyrobená zo špeciálnych zliatin hliníka, ktoré sa využívajú v leteckom priemysle pre konštrukcie lietadiel. Vďaka využitiu ľahkých materiálov sa váha kolobežky Carbon Light zastavila na neuveriteľných 6,5 kilogramoch

Výkon elektrické kolobežky Eljet zaisťuje brushless elektrický motor s 250W. Tento typ použitého motora je veľmi tichý, najmä v porovnaní s konkurentmi z radov kolobežiek. O spoľahlivý pohon motora sa stará Li-ion batérie. Spojenie tichého motora a odolné batérie vytvára synchronizované duo, ktoré Vás spoľahlivo dopravia, kam len chcete. 

Ultra ľahká konštrukcia elektrickej kolobežky Eljet Carbon light sa skvele nosí. Najmä jej rám môže ruka príjemne uchopiť a pri prenášaní takmer neviete, že vôbec nejakú záťaž nesiete. Kolobežku Carbon prinútite k plnohodnotnému výkonu nabíjaním čítajúcim približne 2 hodiny. Po uplynutí tejto doby je kolobežka pripravená na predvedenie svojej vnútornej sily a odolnosti. 

Presvištite životom 

S kolobežkou Eljet Carbon light sa môžete preháňať rýchlosťou až 23 km / h, a to vďaka kvalitnému elektromotora s výkonom 250 W.

Ľahký ako pierko, voľný ako vták 

Keď kolobežku v pár krokoch zložíte, môžete ju bez problémov vziať do ruky a odniesť, a to vďaka jej nízkej hmotnosti. Kolobežka Carbon light je ultraľahká, jej váha je iba 6,3 kg. Pri jazde môžete vyberať až z 3 rýchlostných stupňov. 

Pod kontrolou 

Nespornou výhodou elektrokolobežky Eljet Carbon light je prehľadný LED displej, na ktorom môžete sledovať stav batérie, aktuálna rýchlosť či prejdenú vzdialenosť. Vďaka tomu budete mať svoju jazdu vždy pod kontrolou. 

Rýchlo nabite, ďaleko priblížite! 

Vnútri elektrické kolobežky Carbon light nájdete vysoko výkonnú batériu s kapacitou 6 600 mAh. Táto batéria od značky LG umožní na jedno nabitie dojazd až 15 km. Milo Vás prekvapí aj rýchlosť dobíjania, kolobežka je plne nabitá už za 4 hodiny. 

Buďte videní! 

 Na kolobežke Carbon light Vás na prvý pohľad zaujmú LED diódy predného svetla dômyselne integrované na tyči riadenia. Jednoduchým stlačením tlačidla svetlo zapnete a môžete vyraziť na cestu aj počas večerných hodín. 

Pevne v rukách !

Pri výrobe kolobežky Carbon light bol kladený veľký dôraz na komfort a bezpečie. Špeciálne protišmyková riadidlá sú koncipované tak, aby Vaša jazda bola pohodlná a mali ste ju vždy pod kontrolou. 

Bezpečnosť na 1.mieste ! 

Bezpečnostným prvkom dominuje inteligentne koncipovaný brzdný systém. Ten je tvorený z brzdy elektronické (predné) a brzdy mechanické (zadná). 

3 2 1 ... ideš! 

Dôležitou vlastnosťou kolobežky Carbon light je jej ľahké ovládanie. Priamo na riadidlách nájdete nielen prehľadný display, ale aj tlačidlá ovládania a spínače plynu a brzdy. Vďaka tomuto jednoduchému usporiadaniu pre Vás bude hračka nielen rozjazd, ale aj samotná jazda. 

Najjednoduchší a najľahší

Najväčšou výhodou kolobežky CarbonLight je jej nízka hmotnosť a neobvykle rýchle zloženie. Kolobežku zložíte ľahko ešte skôr, než stačíte povedať "kolobežka". Potom ju môžete vziať do ruky a bez problémov preniesť, keďže jej váha je vďaka ľahkej karbónovej konštrukcii len 6,3 kg. 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE A PARAMETRE 

Hmotnosť: 6,5 kg 

Rozmery: 92 x 14 x 8 cm 

Váha jazdca: až 110 kg 

BATÉRIE 

Typ: Li-Ion 

Doba nabíjania: 2 hodiny 

Maximálna rýchlosť: 23 km / h 

Dojazd: až 15-20 km 

Články: LG 

Kapacita: 6600mAh / 24V 

Nabíjanie: 110-240V 

MOTOR 

Typ: brushless 

Výkon: 250 W 

Napätie: 24V 

KOLESÁ

Rozmery: 5,5 "(palcov)

0,00 €
Please select variants first