Elektrická kolobežka Eljet Alu Power zlatá

Elektrická kolobežka Eljet Alu Power zlatá

Počítate čas strávený cestou do práce či do školy? S elektrickou kolobežkou Eljet Alu Power s ultra ľahkou hmotnosťou 8,2 kg už nemusíte. Ako je to možné? Ľahko. A predložíme Vám dôkaz miesto sľubov.

Koľko času Vám trvá cesta na pracovisko alebo za študijnými povinnosťami?Zamyslite sa. Možno Vás číslovka či časový údaj napadol okamžite, možno o chvíľku neskôr. Výsledná hodnota nehrá rolu. Čo však už váhu má je skutočnosť, že Váš čas si môžete niekoľkonásobne skrátiť. Ako by sa Vám páčilo mať viac času na pokojnú raňajkách, dlhší čas strávený v posteli alebo iné ranné rituály? Veríme, že viac než dosť.

Vysoký výkon

Vnútri elektrické kolobežky Eljet Alu power nájdete vysoko výkonnú batériu s kapacitou 6 600 mAh. Táto batéria od značky LG umožní na jedno nabitie dojazd až 15 km. Milo vás prekvapí aj rýchlosť dobíjania, kolobežka je plne nabitá už za 4 hodiny.

Pod kontrolou

Nespornou výhodou elektrokoloběžky Eljet Alu power je prehľadný LED displej, na ktorom môžete sledovať stav batérie, aktuálna rýchlosť či prejdenú vzdialenosť. Vďaka tomu budete mať svoju jazdu vždy pod kontrolou.

Presvištite životom

S kolobežkou Eljet Alu power sa môžete preháňať rýchlosťou až 23 km / h, a to vďaka kvalitnému elektromotoru s výkonom 250 W. Vyberať môžete z 3 rýchlostných stupňov. Prekvapí vás tiež nízka hmotnosť samotnej kolobežky, váži iba 8,2 kg.

Buďte videný

Na kolobežke Alu power vás na prvý pohľad zaujmú LED diódy predného svetla dômyselne integrované na tyči riadenia. Jednoduchým stlačením tlačidla svetlo zapnete a môžete vyraziť na cesty aj počas večerných hodín.

Bezpečnosť predovšetkým

Bezpečnostným prvkom dominuje inteligentne koncipovaný brzdný systém. Ten je tvorený z brzdy elektronické (predné) a brzdy mechanické (zadná).

Ľahko ovládateľný

Dôležitou vlastnosťou kolobežky Alu Power je jej ľahké ovládanie. Priamo na riadidlách nájdete nielen prehľadný display, ale aj tlačidlá ovládania a spínače plynu a brzdy. Vďaka tomuto jednoduchému usporiadaniu pre vás bude hračka nielen rozjazd, ale aj samotná jazda.

Ľahko a rýchlo

Najväčšou výhodou kolobežky Alu power je jej nízka hmotnosť a nezvyčajne rýchle zloženie a rozloženie. Než stačíte povedať "kolobežka", máte AluPower zložený a pripravený pre jazdu.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE A PARAMETRE ELEKTRICKÁ - KOLOBEŽKA ELJET ALU POWER

maximálna rýchlosť: 23 km / h

maximálny dojazd: 15 km

max. uhol stúpania: 20 °

veľkosť kolies: 5,5 palcov

minimálna hmotnosť jazdca: 20 kg

maximálna hmotnosť jazdca: 120 kg

farba: zlatá

motor: 300 W

hmotnosť: 8,9 kg

kapacita batérie: 6600 mAh LG

napätie nabíjačky: 110-240

V pozn. obrázky produktu sú iba ilustračné

292,00 €
Please select variants first