Elektrická Kolobežka Eljet Alu Power Plus čierna

Elektrická kolobežka Eljet Alu Power Plus čierna

Elektrokolobežka s nízkou hmotnosťou a vysokokapacitnou batériou

Mladšia sestra klasické kolobežky Alu Power vám ponúka energiu vysokokapacitné batérie 8,8 Ah 

Nový príval energie 

Vnútri elektrické kolobežky Eljet Alu Power Plus nájdete vysoko výkonnú batériu s kapacitou 8800 mAh. Táto batéria umožní na jedno nabitie dojazd až 25 km. Milo vás prekvapí aj rýchlosť dobíjania, kolobežka je plne nabitá už za 4 hodiny. 


Pod kontrolou

Nespornou výhodou elektrokoloběžky Eljet Alu power je prehľadný LED displej, na ktorom môžete sledovať stav batérie, aktuálna rýchlosť či prejdenú vzdialenosť. Vďaka tomu budete mať svoju jazdu vždy pod kontrolou.

Presvištite životom

S kolobežkou Eljet Alu power sa môžete preháňať rýchlosťou až 23 km / h, a to vďaka kvalitnému elektromotoru s výkonom 300 W. Vyberať môžete z 3 rýchlostných stupňov. Prekvapí vás tiež nízka hmotnosť samotnej kolobežky, váži iba 8,2 kg.

Buďte videný

Na kolobežke Alu power vás na prvý pohľad zaujmú LED diódy predného svetla dômyselne integrované na tyči riadenia. Jednoduchým stlačením tlačidla svetlo zapnete a môžete vyraziť na cesty aj počas večerných hodín.

Pevne v rukách 

Pri výrobe kolobežky Alu Power bol kladený veľký dôraz na komfort a bezpečie. Špeciálne protišmyková riadidlá sú koncipované tak, aby vaša jazda bola pohodlná a mali ste ju vždy pod kontrolou. 

Bezpečnosť predovšetkým

Bezpečnostným prvkom dominuje inteligentne koncipovaný brzdný systém. Ten je tvorený z brzdy elektronické (predné) a brzdy mechanické (zadná).

Ľahko ovládateľný

Dôležitou vlastnosťou kolobežky Alu Power je jej ľahké ovládanie. Priamo na riadidlách nájdete nielen prehľadný display, ale aj tlačidlá ovládania a spínače plynu a brzdy. Vďaka tomuto jednoduchému usporiadaniu pre vás bude hračka nielen rozjazd, ale aj samotná jazda.

Ľahko a rýchlo

Najväčšou výhodou kolobežky Alu power je jej nízka hmotnosť a nezvyčajne rýchle zloženie a rozloženie. Než stačíte povedať "kolobežka", máte AluPower zložený a pripravený pre jazdu.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE A PARAMETRE 

maximálna rýchlosť: 23 km / h

maximálny dojazd: 15 km

max. uhol stúpania: 20 °

veľkosť kolies: 5,5 palcov

minimálna hmotnosť jazdca: 20 kg

maximálna hmotnosť jazdca: 120 kg

farba: čierna

motor: 300 W

hmotnosť: 8,2 kg

kapacita batérie: 8800 mAh LG

napätie nabíjačky: 110-240

V pozn. obrázky produktu sú iba ilustračné

349,00 €
Please select variants first