HOVERBOARD ROVER Offroad

REVOLUČNÉ balančné vozítko BEZ RIADIDIEL do akéhokoľvek terénu

"Cestou necestou, poľom nepoľom ..." Hľadáte dopravný prostriedok, ktorý Vás spoľahlivo prepraví z miesta A na miesto B, napríklad z domu do práce, a pritom si užijete poriadnu porciu zábavy? HOVERBOARDa Rover Offroad je ako stvorený pre nevšedný výkon bez ohľadu na terén. 

PREČO ZVOLIŤ HOVERBOARD OFFROAD AUTO BALANCE APP BT ?

  • Samsung batérie odolné
  • Changhong motory
  • najkvalitnejšie základná doska Taotao

Ako si HOVERBOARD predstaviť?

Vybavte si Segway, avšak s pár "nepatrnými" rozdielmi - menšie, lacnejšie a predovšetkým bez riadidiel. Hoverboard je balančné vozítko, ktorého ovládanie je založené iba na rovnováhe samotného jazdca. Funguje na princípe gyroskopov, ktoré snímajú polohu podložiek voči osi hoverboardu, tie umožňujú jej ľahké ovládanie. Všetok pohyb teda ovláda sám jazdec, ktorý prenáša váhu na špičky a na päty - tým je hoverboardu udávaný smer dopredu či dozadu. Rovnakým spôsobom je potom možné tiež zatáčať.

Hoverboard je vhodný dopravný prostriedok pre malých i veľkých, s týmto nadčasovým vozítkom sa skrátka zabavia všetky generácie.

Výkon predovšetkým

Hoverboard Rover je poháňaný dvoma vysoko výkonnými motormi o výkone 350 W. Vďaka tomu môžete ísť rýchlosťou až 15 km / hod.

Choďte kam Vás srdce ťahá

Vnútri Hoverboardu Rover je skrytá lithiová batéria od Samsung s kapacitou 4400 mAh. Už po 2 hodinách je batéria plne dobitá a umožní jazdcovi vyraziť s Hoverboardom vzdialenosť 15 až 20 km. Samozrejme s ohľadom na hmotnosť jazdca, štýl jazdy či náročnosť terénu. Pri prechádzaní náročnejším terénom radšej počítajte s kratšou dojazdovou vzdialenosťou.

Vďaka mohutným, 8,5 palcovým kolesám z lisovanej gumy si Rover hravo poradí aj s náročnejším terénom, v ktorom vám zaistí komfortný zážitok z jazdy a poskytne bezpečnú stabilitu aj mimo rovné povrchy. 

Inteligentný balančné systém

Hoverboard Rover je vybavený inteligentným balančným systémom. Tento systém funguje na princípe spolupráce gyroskopov a mikročipov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca voči Hoverboardu. Jazda je určovaná jednoduchým prenesením váhy jazdca dopredu alebo dozadu. Na základe toho identifikuje gyroskopický systém požadovaný smer jazdy a umožní jazdu vpred, vzad či otáčanie na mieste. 

Cestou necestou 

Vďaka mohutným, 8,5 palcovým kolesám z lisovanej gumy si Rover hravo poradí aj s náročnejším terénom, v ktorom vám zaistí komfortný zážitok z jazdy a poskytne bezpečnú stabilitu aj mimo rovné povrchy. 

Odolná konštrukcia 

Masívne a napriek tomu elegantný - taká je konštrukcia Hoverboardu Rover. Jej pevnosť spoločne s robustnými kolesami Vám zaručí dokonalú stabilitu.

Buďte videný

Uprostred mohutnej konštrukcie Roveru sú umiestnené 2 svetlá. Vďaka týmto dômyselne integrovaným LED diódam bude vaša jazda ešte komfortnejšia a najmä bezpečnejšia. Hoverboard Rover je vybavená svetlami ako prednými (bielymi), tak zadnými (červenými). Hoverboard Rover disponuje dômyselne integrovaným LED osvetlením.

Započúvajte sa 

Hoverboard  Rover disponuje funkciou bluetooth. Táto funkcia vám umožní prehrávať hudbu priamo z Hoverboardu, a to vďaka vstavanému reproduktoru, ktorý je umiestnený v spodnej časti mohutnej konštrukcie tohto Hoverboardu. 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE HOVERBOARD ROVER OFFROAD

Rozmery: 710 x 216 x 241 mm

Doba nabíjania: 2-3 h

Motor: 2x 350W / 36V

Maximálna rýchlosť: 15 km / h

Váha: 15 kg

Maximálny uhol stúpania: 15 °

Batéria:SAMSUNG LI-ION

Dojazd: 15 - 20 km

Maximálna váha jazdca: 20 - 120 kg

Farba: čierna

Veľkosť kolies: 8" (20,3 cm) 

Pozn. obrázky produktu sú iba ilustračné

331,00 €
Please select variants first