Čierny HOVERBOARD OFFROAD Bluetooth APP

Čierny HOVERBOARD OFFROAD Bluetooth APP

REVOLUČNÉ BALANČNÉ VOZÍTKO BEZ RIADIDIEL DO TERÉNU S BLUETOOTH REPRODUKTOROM

Ako si HOVERBOARD predstaviť?

Vybavte si Segway, avšak s pár "nepatrnými" rozdielmi - menšie, lacnejšie a predovšetkým bez riadidiel. Hoverboard je balančné vozítko, ktorého ovládanie je založené iba na rovnováhe samotného jazdca. Funguje na princípe gyroskopov, ktoré snímajú polohu podložiek voči osi hoverboardu, tie umožňujú jej ľahké ovládanie. Všetok pohyb teda ovláda sám jazdec, ktorý prenáša váhu na špičky a na päty - tým je hoverboardu udávaný smer dopredu či dozadu. Rovnakým spôsobom je potom možné tiež zatáčať.

Hoverboard je vhodný dopravný prostriedok pre malých i veľkých, s týmto nadčasovým vozítkom sa skrátka zabavia všetky generácie.

PREČO ZVOLIŤ HOVERBOARD OFFROAD Bluetooth APP?

  • Samsung batéria
  • odolné Changhong motory
  • najkvalitnejšia základná doska Taotao

Hoverboard Offroad APP Bluetooth je vhodným variantom pre tých užívateľov, ktorí majú radi moderné technológie a chcú so svojim Hoverboardom zvládnuť náročnejší terén, než ktorý poskytujú mestské ulice. Vďaka širokým kolesám dokáže tento Hoverboard prekonať aj rôzne terénne nerovnosti a spolu so špeciálnou aplikáciou umožňuje svojmu užívateľovi zažiť vskutku jedinečný zážitok z jazdy.

Hoverboard Offroad APP Bluetooth je tak vhodný aj pre náročnejších užívateľov, ktorí si chcú užiť jazdu nielen na rovných cestách. Vezmite svoj Hoverboard von a zažite ten pravý pôžitok z jazdy. Tento typ Hoverboardu navyše disponuje funkciou Bluetooth a teda aj prepojením s mobilným telefónom či tabletom, do ktorého možno stiahnuť špeciálnu aplikáciu. Aplikácia s názvom Taotao či Kolonožka® umožní sledovať a upravovať rýchlosť, spotrebu či stav batérie Hoverboardu. Používateľovi tak môže lepšie koordinovať svoju jazdu a mať prehľad o stave svojho Hoverboardu.

Cestou necestou

Hoverboard Offroad je vďaka svojim nafukovacím kolesám prispôsobený na to, aby prekonával terénne nerovnosti rôzneho druhu - nástrahy lesných ciest i mestských ulíc. Masívne nafukovacie kolesá s priemerom 25 cm sú nielen dominantou Hoverboardu Offroad, ale aj jeho nespornou výhodou.

Hore k výškam

Hoverboard Offroad si hravo poradí aj s kopcovitým terénom. Prekonáte s ním bez problémov aj stúpanie až do uhla 15 °.

Výkon predovšetkým

Hoverboard Offroad je poháňaný dvoma vysoko výkonnými motormi o výkone 350 W. Vďaka tomu môžete ísť rýchlosťou až 16 km / hod.

Choďte, kam vás srdce ťahá

Vnútri Hoverboardu Standard je skrytá lithiová batéria od Samsung s kapacitou 4400 mAh. Už po 2 hodinách je batéria plne dobitá a umožní jazdcovi vyraziť s Hoverboardom vzdialenosť 15 až 20 km. Samozrejme s ohľadom na hmotnosť jazdca, štýl jazdy či náročnosť terénu.

Buďte vidieť

Hoverboard OFFROAD je vybavený svetlami. Vďaka týmto dômyselne integrovaným LED diódam bude vaša jazda ešte komfortnejšie a najmä bezpečnejšie.

Ľahko prenosné

Ak si lámete hlavu, ako 14 kilový Hoverboard Offroad preniesť z miesta na miesto, máme pre vás pohodlné riešenie. Ku každému Hoverboard dodávame zadarmo tašku na Hoverboard, vyrobenú z kvalitného PVC. Hoverboard je tak dobre chránený proti vonkajším vplyvom a vy ju môžete zobrať všade so sebou.

Pre malých i veľkých

Vďaka pevnej a pevne navrhnutej konštrukcii je Hoverboard skvele prispôsobený aj pre ťažších jazdcov. Parádnu jazdu si tak môžu užiť aj jazdci s váhou do 120 kg. Minimálna váha jazdca je aspoň 25 kg.


Inteligentný balančný systém

Hoverboard Offroad je vybavený inteligentným balančným systémom. Tento systém funguje na princípe spolupráce gyroskopov a mikročipov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca voči Hoverboardu. Jazda je určovaná jednoduchým prenesením váhy jazdca dopredu alebo dozadu. Na základe toho identifikuje gyroskopický systém požadovaný smer jazdy a umožní jazdu vpred, vzad či otáčanie na mieste.

Započúvajte sa

Hoverboard Offroad APP disponuje funkciou bluetooth. Táto funkcia vám umožní prehrávať hudbu priamo z Hoverboardu, a to vďaka vstavanému reproduktoru, ktorý je umiestnený v spodnej časti konštrukcie tohto Hoverboardu. Stačí ho spárovať s Vaším telefónom či tabletom, pripojiť, vybrať hudbu a hurá na cesty za zvuku svoje obľúbené melódie.

Majte jazdu pod kontrolou

S Hoverboardom Offroad Bluetooth App sa môžete pripojiť aj k mobilnej aplikácii Kolonožka, a to opäť prostredníctvom bluetooth. Táto jedinečná aplikácia vám umožní sledovať aktuálny stav Vášho hoverboardu. Budete tak môcť kontrolovať spotrebu, stav batérie i rýchlosť hoverboardu.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Rozmery: 69 x 29 x 28 cm

Doba nabíjania: 1-2h

Motor: 2x 350W / 36V

Maximálna rýchlosť: 16 km / h

Váha: 14 kg

Maximálny uhol stúpania: 15 °

Batéria: SAMSUNG Li-ION

Dojazd: 20 km

Maximálna váha jazdca: 120 kg

Farba: graffiti

Pozn. obrázky produktu sú iba ilustračné

349,00 €
Please select variants first