Biely HOVERBOARD STANDARD Bluetooth APP

HOVERBOARD STANDARD Bluetooth APP - biely

Balančné vozítko BEZ RIADIDIEL s blueooth reproduktorom a mobilnou aplikáciou

Hoverboard Standard APP bluetooth je vylepšenou verziou klasického Hoverboardu Standard. Ide o jedinečné balančné vozítko pre začiatočníkov i pokročilých, ktoré ale navyše ponúka svojmu užívateľovi možnosť byť v priamom spojení so svojím dopravným prostriedkom a mať svoju jazdu lepšie pod kontrolou prostredníctvom mobilnej aplikácie Kolonožka®. Tento typ  je vhodný predovšetkým pre tých, ktorí majú radi moderné technológie, a láka je doslova ísť s dobou. 

Ďalej sa Hoverboard Standard APP líši jeho nadčasovým vybavením. Tento Hoverboard disponuje funkciou Bluetooth a teda aj prepojením s mobilným telefónom či tabletom, do ktorého možno stiahnuť špeciálnu aplikáciu. Aplikácia s názvom Taotao či Kolonožka® umožní sledovať a upravovať rýchlosť, spotrebu či stav batérie Kolonožky. 

ČO HOVERBOARD DOKÁŽE 

Základné paramentry sú rovnaké ako u Hoverboardu Standard : 

  • poháňajú ho dva motory s výkonom 350W, ktoré umožnia jazdcovi ísť rýchlosťou až 16 kilometrov za hodinu a prekonávať stúpanie do uhla až 25 °
  • doba nabíjania sú necelé 2 hodiny a dojazd činí až 20 kilometrov v
  • váha tohto Hoverboardu  je 12 kilogramov 
  • maximálna nosnosť je 120 kilogramov
  • minimálna doporučená váha jazdca je 35 - 40 kg, ale jazdu na Hoverboarde zvládajú bez problémov aj jazdci s nižšou váhou, záleží predovšetkým na individuálnej šikovnosti jazdca. 

BATÉRIA A VÝKON 

Vnútri je skrytá líthiová batéria s kapacitou 4,4 Ah, ktorá je pripravená na použitie po necelých 2 hodinách nabíjania. Po úspešnom nabití jej dojazd činí až 20 kilometrov, teda umožňuje jazdcovi uraziť veľkú vzdialenosť za relatívne krátku dobu, a to zábavne a moderne.

Ako si HOVERBOARD predstaviť?

Vybavte si Segway, avšak s pár "nepatrnými" rozdielmi - menšie, lacnejšie a predovšetkým bez riadidiel. Hoverboard je balančné vozítko, ktorého ovládanie je založené iba na rovnováhe samotného jazdca. Funguje na princípe gyroskopov, ktoré snímajú polohu podložiek voči osi hoverboardu, tie umožňujú jej ľahké ovládanie. Všetok pohyb teda ovláda sám jazdec, ktorý prenáša váhu na špičky a na päty - tým je hoverboardu udávaný smer dopredu či dozadu. Rovnakým spôsobom je potom možné tiež zatáčať.

Hoverboard je vhodný dopravný prostriedok pre malých i veľkých, s týmto nadčasovým vozítkom sa skrátka zabavia všetky generácie.

PREČO ZVOLIŤ HOVERBOARD STANDARD Bluetooth APP?

  • Samsung batéria
  • odolné Changhong motory
  • najkvalitnejšia základná doska Taotao

GYROSKOPICKÝ SYSTÉM

Priekopníkom tejto technológie je Segway, ktorý ju použil u svojho úspešného osobného vozítka. Balančný systém funguje na spolupráci inteligentných mikročipov a gyroskopov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca voči Hoverboardu. Gyroskopický systém týmto umožňuje jazdcovi otáčanie na mieste, rozbehnúť sa dopredu, či cúvať. S využitím opísanej technológie dokáže Hoverboard identifikovať, či sa jazdec nakláňa dopredu alebo dozadu a v závislosti od jeho polohy meniť smer jazdy.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE HOVERBOARD STANDARD Bluetooth APP

Rozmery: 58.4 x 18.6 x 17.8 cm

Doba nabíjania: 1,5 h

Motor: 2x 350W / 36v

Maximálna rýchlosť: 16 km / h

Váha: 12 kg

Maximálny uhol stúpania: 25°

Batéria: líthiová Samsung

Dojazd: až 20 km

Maximálna váha jazdca: 120 kg

Minimálna váha jazdca: cca 35 kg

Farba: biela

Bluetooth: áno

Pozn. obrázky produktu sú iba ilustračné

Video: https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=60WV83QhCnQ&feature=emb_title

272,00 €
Please select variants first