BERG XL Extra Sport Blue BFR 07.10.01.00

Popis

Veľká šliapacia kára vhodná ako pre deti, tak aj pre dospelých. Uvezie skutočne každého ! 

Vďaka veľkému rozpätiu nastavenia sedačky sa na tejto káre zvezie už 7 ročné dieťa. Umiestnením sedačky dozadu (možnosť nastavenia na 5 polôh) sa na tejto káre zvezie kľudne a pohodlne dospelá osoba do výšky 190cm a do váhy 100 kg. 

Kára má oceľovú konštrukciu, nafukovacie terénne kolesá s dušou. Plastovú sedačku možno jednoducho nasadiť do jednej z 5 polôh. Výškovo nastaviteľný volant. Kára je ovládateľná šliapacím pohonom ako na bicykli. 

Tento super model je vybavený prevodovkou s 3 rýchlostnými stupňami. Svojmu užívateľovi tým zaisťuje skutočne veľké jazdné pohodlie. Na rovinke možno káru rozbehnúť do väčšej rýchlosti až 25 km / h. Do kopca si pomôžete prehodením na nižšiu rýchlosť. Prehadzovačka je umiestnená na jednej strane sedačky, pohodlne v dosahu ruky. Na rovnakej strane je umiestnená páková brzda. Aretačná, ďalšia brzda, je umiestnená na zadnom kolese, pod blatníkom. 

Kára je vybavená predným spojlerom, ochrannými blatníkmi a  3 stupňovou prevodovkou. 

Na káre ľahko môžu jazdiť aj malé deti, ktoré ju vďaka prevodu veľmi ľahko rozbehnú. Na zadnú časť možno pripevniť detskú sedačku pre spolujazdca, alebo možno dokúpiť vozíček na veci. Kára má naozaj originálny vzhľad a na nej budete neprehliadnuteľní. Využije ju celá vaša rodina. 

0,00 €
Please select variants first