BERG Elite Regular 430 Grey Levels + ochranná sieť Deluxe 37.84.13.01

BERG Elite Regular 430 Grey Levels + ochranná sieť Deluxe 430

Trampolíny sú neodolateľné. Ich výhodou je tiež to, že si na nich udržujete kondíciu, trénujete obratnosť a rovnováhu.

Trampolína rady Elite + je certifikovaná pre verejný sektor.

Šedá farba ochranného goliera, galvanizované rámy zvonka i vo vnútri, pružiny majú tvar dvojitého kužeľa, pružné lôžka, prepúšťa vodu.

Ochranná sieť Deluxe je vyrobená z pozinkovanej ocele a je odolná voči korózii. Zaisťuje jednoduché a bezpečné zaobchádzanie.

Pre optimálnu ochranu sú všetky tyče opatrené penovými návlekmi. Sieť je optimálne silná a bezpečná, zároveň poskytuje dobrý výhľad.

Pružiny TwinSpring Gold sú použité u trampolín radu Champion, EazyFit, Grand Champion a Elite +.

Kvalita:
vysoký počet silných pružín (o 30% pružín viac v porovnaní so štandardnými trampolínami!) sa vďaka novému postupu nasadzuje pri montáži oveľa ľahšie (červené oko pružiny na červenú značku na ráme). Pružiny sú navyše opatrené veľmi odolným zinkovaním, ktoré zaisťuje vynikajúce antikorózne vlastnosti.

Bezpečnosť:
špeciálne, dlhé pružiny sú veľmi pevne a úzko vinuté. Týmto je zamedzené nepríjemnému a bolestivému priškripnutiu prsta alebo kože.

Komfort skákania:
nový systém šikmého upevnenie pružín vytvára veľkú elastickú plochu, ktorá poskytuje vynikajúce odrazové vlastnosti a zvyšuje celkový komfort skákania.

Rozmery trampolíny:

  • Priemer: 430 cm
  • Výška: 95 cm
  • Ochranný golier: šírka 40 cm, výška 3 cm
  • Počet pružín: 128
  • Nosnosť: testované na 600 kg

Rozmery ochrannej siete:

  • Priemer:430 cm
  • Výška: 180 cm


Schodíky nie sú súčasťou balenia.

Herné karty pre motorický a kognitívny vývoj s cieľom stimulovať deti, aby sa učili a rozvíjali, BERG vyvinul v spolupráci s elementárnymi učiteľmi tri hry s rôznou úrovňou rovnováhy, matematickými zručnosťami a tréningom v oblasti pamäti.

1 459,00 €
Please select variants first