MÍĽA PRE MAMU A ŠPORTOVO-ZÁBAVNÝ DEŇ V JEDNOM

Najväčšia oslava Dňa matiek - MÍĽA PRE MAMU a ŠPORTOVO- ZÁBAVNÝ deň v jednom - 11. Máj 2019

Míľa pre mamu je jedno z najkrajších rodinných osláv, kedy v jeden deň na rôznych miestach sa tisíce ľudí spájajú bez ohľadu na vek, rasu, vierovyznanie, či počasie. Hlavnou myšlienkou je prejaviť úctu a vďaku mamám. Tento deň by mal byť venovaný predovšetkým im a my sa veľmi tešíme, že túto akciu môžeme uskutočniť po prvýkrát u nás v miestnom parku v Barci.

Rodinné centrum Stonožka v spolupráci s mestskou časťou Košice - Barca a s Občianskym združením Zábavisko deťom, pre Vás pripravujú celodenné rodinné a zároveň športovo - zábavné podujatie, ktoré sa uskutoční v sobotu, 11.mája 2019 v miestnom parku v Barci. Dopoludňajší čas bude venovaný predovšetkým pre mamky v príjemnom prostredí a atmosfére zábavného programu, rôznych atrakcií a sprievodných akcií aj v spojení s blížiacim sa Dňom detí.

Poobedňajšie hodiny budú patriť športovo chtivým detským pretekárom, ktorí by si chceli zmerať svoje sily a zasúťažiť si o víťazný pohár v pripravovanom 6 boji. Samozrejme ani v poobedňajších hodinách nebude chýbať množstvo atrakcií, zábavy a programu.

Všetky informácie môžete sledovať na FB stránkach Mestská časť Košice - Barca, RC Stonožka, Zabavisko.sk, aplikácii mestskej časti, internetových stránkach www.barca.sk a www.zabavisko.sk 

Mestská časť Košice - Barca RC STONOŽKA, Zábavisko.sk