Absolútni víťazi Grand Prix CUP 2017

 

Kategória Chlapec-Dievča 5-6 rokov

 

          1. Richard Jankovič    1. Katka Imríčková

 

Kategória Chlapec-Dievča 9-10 rokov

 

          1. Patrik Slobodník     1. Miška Imríčková

 

Kategória Chlapec-Dievča 9-10 rokov

 

          1. Dominik Lizák         1. Miška Cicoňová

 

Grand Prix CUP 3 Finále Alpinka 16.9.2017

Táto fotogaléria je prázdna.

Víťazi Grand Prix Alpinka 2017 :

 

Kategória Chlapec-Dievča 5-6 rokov

 

1Thomas Opitz               1. Zoe Nagyová

2. Richard Jankovič          2. Júlia Klasovská

3. Nikolas Domby             3. Katka Imríčková

 

Kategória Chlapec-Dievča 9-10 rokov

 

1. Patrik Slobodník             1. Miška Imričková

2. Simon Elek                     2. Valéria Pastorová

3. Oliver Čumrik                 3. Sophia Nagyová

 

Kategória Chlapec-Dievča 9-10 rokov

 

1. Dominik Lizák               1. Miška Cicoňová

 

2. Lukáš Duch

Grand Prix CUP 2 OPTIMA 27.8.2017

/album/fotogaleria-podujatia1/dsc-4123-jpg/ /album/fotogaleria-podujatia1/dsc-4125-jpg/ /album/fotogaleria-podujatia1/dsc-4126-jpg/ /album/fotogaleria-podujatia1/dsc-4128-jpg/ /album/fotogaleria-podujatia1/dsc-4131-jpg/ /album/fotogaleria-podujatia1/dsc-4132-jpg/

Kategória Chlapec-Dievča 5-6 rokov

 

1. Tomás Kapitán         1. Katka Imričková

2. Richard Jankovič   

3. Nikolas Domby

 

Kategória Chlapec-Dievča 9-10 rokov

 

1. Lukáš Hudek                1. Emka Samuheľová

2. Patrik Slobodník          2. Karin Karičková

3. Oliver Gmuca               3. Miška Imričková

 

Kategória Chlapec-Dievča 9-10 rokov

 

1. Marek Klima                 1. Miška Cicoňová

2. Adam Samuheľ

3. Surko Hakobyan

Grand Prix CUP 1 v areáli Alejová 30.7.2017

/album/fotogaleria-podujatia/dsc-3263-jpg/ /album/fotogaleria-podujatia/dsc-3268-jpg/ /album/fotogaleria-podujatia/dsc-3274-jpg/ /album/fotogaleria-podujatia/dsc-3276-jpg/ /album/fotogaleria-podujatia/dsc-3291-jpg/ /album/fotogaleria-podujatia/dsc-3298-jpg/

Grand Prix Alejová 2 Cup 1                                        

Kategória Chlapec-Dievča 5-6 rokov

1.  Richard Jankovič                    1. Petra Buganová

2. Filip Onderko                          2. Katka Imričková

3. Lukáš Takáč                            3. Liliana Komloš

Kategória Chlapec-Dievča 7-8 rokov

1. Radim Dvovletý                       1. Miška Imričková

2. Sebastian Hudák                     2. Karin Karičková

Kategória Chlapec-Dievča 9-10 rokov

1. Matej Bugan                            1. Nikola Komloš

                                                    2. Bianka Takáčová

Kategória najrýchlejší ocko-mamka

1. p.Smutka                                  1. p.Buganová

 

Výhercom srdečne blahoželáme ;)