Prečo BERG

 

Hrať sa je fajn! Hrať sa vonku je super

 

Vedeli ste, že za zrodom BERG bol sen pätnásť ročného chlapca o pretekárskych autách?

Ako veľa iných detí v jeho veku, túžil po voľnosti a mať nejaké svoje vozidlo. Rozhodol sa prestať snívať a postaviť si ho. Po mnohých hodinách strávených rezaním, zváraním a montovaním, bolo na svete. Toto prvé vozidlo sa stalo trhákom medzi kamarátmi jeho majiteľ si príliš nezajazdil. Čoskoro postavil ďalšie dve. Ostatné ako sa hovorí je už história.

Bol som chlapec. Keď som postavil prvé vozidlo, samozrejme som netušil, že ja, Henk van den BERG by som raz mohol byť riaditeľom medzinárodnej spoločnosti, ktorej výrobky sa budú predávať vo viacerých ako 40 krajinách. O 20 rokov neskôr stále staviam vozidlá a pozorujem radosť detí, ktoré na nich prvý raz nasadajú.

Spoločnosť BERG Toys vyrástla v popredného svetového výrobcu vozidiel. Nadšená odozva, ktorá sa k nám dostala nás prinútila k rozšíreniu ponuky oďalšie vozidlá pre zábavu vonku. Vyrábame tiež trampolíny, balanzbiky, kolobežky, vozíky a škálu príslušenstva.

Spoločnosť BERG Toys je uskutočnením sna mladého chlapca, ktorý sa s vozidlami z dielne u rodičov vypracoval až na špičku v obore. Deti po celom svete poznajú radosť zo značky BERG.

Navzdor trvalému rastu a expandovaniu BERG Toys nikdy nestráca z pamäti základné hodnoty spojením zábavy s bezpečnosťou, odolnosťou a takmer nezničiteľnosťou našich výrobkov. Naše vízie a vytýčené ciele sú ústrednou líniou formovania spoločnosti a riadia všetko, čo robíme.

 

Naša vízia

Zábava ako taká nie je závislá na čase. Všetky výrobky so značkou BERG sú vyvíjané tak, aby poskytovali zábavu, dlho vydržali a podnecovali k aktivite. Aktivitou pri hraní detí rozvíjajú svoje sociálne vzťahy a podporujú tak svoje fyzické aj duševná zdravie. Deti sú naša budúcnosť. Každý výrobok BERG Toys je vyvíjaný s myšlienkou na túto budúcnosť.

 

Naše ciele

Výrobou zábavných a odolných hračiek si BERG Toys kladie za cieľ podnecovať deti čo najviac ku kreativite a aktivite pri hraní bez akejkoľvek závislosti na čase. Každé dieťa si zaslúži mať BERG.

 

BERG Toys – inovácia pre potešenie

Cesta vedie cez inovácie

BERG Toys využíva inovácie pre radosť. Sústavným konštrukčným a desingovým vývojom sa BERG Toys stal najbezpečnejšou značkou potrieb pre zábavu vonku. Všetci naši technici aj výtvarníci sa stále venujú zvyšovaniu kvality a jednoduchosti užívania našich výrobkov. Pre potešenie konečných užívateľov. Ostatní len sledujú súčasné trendy. My trendy vytvárame.

 

Vyrobené v Holandsku

Na výrobky BERG Toys sú používané najkvalitnejšie možné materiály. Naša továreň v Holandsku, kde sa väčšina produkcie vyrába, je vybavená najmodernejšou technikou. Kontrolou každého výrobku od konštrukčnej fázy po výstup z výroby zaručujeme perfektnú kvalitu na dlhé roky potešenia a zábavy.

Všetky výrobky BERG Toys sú dôsledne testované a schválené pre deti.

Každý výrobok BERG Toys je kvalitný výrobok. Každé dieťa si zaslúži mať BERG.

Naše oddelenie riadenia kvality prevádza tie najnáročnejšie kvalitatívne skúšky. Vozidlá a trampolíny BERG sa testujú v extrémne náročných podmienkach. Tým zabezpečujeme ich dlhoročnú odolnosť. Výrobky prechádzajú náročnými skúškami odolnosti, nárazovými a vibračnými skúškami. Výrobky neopustia skúšobné laboratórium, pokiaľ nie sú dokonalo odskúšané a schválené najnáročnejšou skúšobnou skupinou – deťmi. Každý z našich výrobkov prejde skúškami detí a musí získať ich osvedčenie.

Náročné nezávislé skúšobné skúšky TUV a AIB Vincotte osvedčujú, že trampolíny BERG patria medzi najbezpečnejšie na trhu.

 

Bezpečnosť je pre BERG Toys na prvom mieste

Popri našich vlastných kvalitatívnych a bezpečnostných skúšok všetky vozidlá prechádzajú nezávislým skúšobným procesom inštitútov TUV a SGS. Vozidlá BERG spĺňajú normy TUV, nesú značku bezpečnosti CE ( Conformité Européenne) a vyhovujú zdravotným a bezpečnostným štandardom „Approach Directives“.

 

Životné prostredie a BERG Toys

Spoločnosť BERG Toys sa zaviazala produkovať bezpečné, odolné a príjemné výrobky pre deti. Rovnako sa cítime zaviazaný k ochrane a ohľaduplnosti voči životnému prostrediu.

 

Naše výrobné procesy fungujú s maximálnou mierou ohľaduplnosti k životnému prostrediu. Odpadové materiály sú recyklované v najväčšej možnej miere. Lakovanie a plastová výroba sú koncipované k potláčaniu dopadov na životné prostredie.